13 Aralık 2019

Gülsuyu Altus Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Altus Servisi

Beyaz eşyalarınızın bozulması karşısında ne yapacağınızı bilmez bir hale gelmeniz oldukça olağan bir durumdur. Bizler bu arızalarda sizlere yardımcı olmak için kurulmuş, teknik servis sağlayan bakım ve onarım işletmesiyiz. Gülsuyu Altus servisi hizmetlerimiz içinde hangi marka olursa olsun, tamir hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin her zaman bizlere ihtiyacı olduğunun bilincinde olarak, gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve müşterilerimizin ürünlerine daha da entegre olmaktayız.

Müşterilerimizle İletişimimiz

Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, bizlerle telefon yoluyla iletişime geçebilir. Verdiğimiz hizmetler Anadolu yakası, Maltepe ilçesinde yer almaktadır. Her zaman en kaliteli servis imkanını sağlamak için, bozulan beyaz eşyalarınız hakkında bizlere detaylı bilgiler sağlamanız gerekmektedir. Müşterilerimize uygun saatlerde evlerine giderek, bozulan ürünlerin bakımını da yapmaktayız.

İşletme Prensiplerimiz

Bizleri tercih ederek, bozulan tüm beyaz eşyalarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Sektördeki en uygun fiyatlarda teknik servis hizmeti veren işletmemiz:

  • Müşteri memnuniyet odaklı çalışmakta,
  • Beyaz eşyalarınızı eski ve iyi çalışır durumuna döndürmekte,
  • Hızlı ve akılcı davranışlarda bulunarak, sizleri zor durumda bırakmama üzerine kurulmuştur.

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde, sizlerin memnun ve mutlu olması bizler için son derece önemlidir. Bulaşık makinesi ya da buzdolabı fark etmez, sizlerin yanındayız.

En Hızlı Sonuçları Alın

Kısa sürede sorunun sebebi saptayarak, gerekli müdahaleleri yapan ekibimiz, müşterilerimizin bu bozuk beyaz eşyalardan kısa sürede kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Gerekli yedek parça değişimi, ürün bakımı ve onarımı yaparak, ev ortamınızda ürünlerinizi tamir etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız işlerimizde, sizlerin mutluluğunu önemsemekteyiz. Alanında bilgi sahibi olan teknik servis çalışanlarımız, her zaman sizlerin emrindedir.

Bozulan Eşyalarınızı Tamir Edelim

Gerek zamanla gerek kullanım hatası olarak bozulan beyaz eşyalarınız için üzülmeye artık son. İşletmemiz, sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak bakımlarınızı yapmaktadır. Beyaz eşyalarda sık karşılaşılan sorunlardan birisi olan soğutmama, su kaçırma, ısıtmama ve deterjan almama gibi genel özelliklerin dışında, ufak ve önemsiz görünen tüm sorunlar hakkında bilgili personele sahibiz. Böylelikle ihtiyacınız olan tamiri en ufak ayrıntısına kadar planlamakta ve sizlere teslim etmekteyiz.