20 Kasım 2019

Gülsuyu İndesit Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu İndesit Servisi

Kombi, klima, beyaz eşya gibi ev aletlerinde oluşan arızalar ya da bu tür cihazlarda yapılacak bakım işlemlerinde kaliteli hizmet alabilmek müşteri mutluluğuna etki eden önemli bir noktadır. Profesyonel servis anlayışı ile çalışan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde güvenilir özel servis hizmeti sağlıyor. Firma olarak kombi, klima ya da beyaz eşya montajlarında, bunların bakım ve onarım işlerinde garantili hizmet veriyoruz. Gülsuyu indesit servisi noktasında da özel servis olarak çalışıyoruz.

Acil Olarak Müdahale

Firma olarak, çalışma şeklimiz tam zaman sistemine dayandığından, bildirimini yaptığınız arıza için aynı gün müdahalede bulunabiliyoruz. Özel servis olarak sunduğumuz hizmette en çabuk şekilde meydana gelen arızaya, bakım yapılması gereken cihaza ya da montajı beklenen alete müdahale ediyor ve en kısa zamanda işlemi tamamlıyoruz. Çalışma ilkemiz sorunun en kısa sürede çözümüne odaklanıyor ve Gülsuyu indesit servisi olarak verdiğimiz özel servis hizmetini de bu kapsamda yürütüyoruz.

Bulunduğu Yerde Tamir

Bize bildirimini yaptığınız bakımı ya da tamiri gerekli olan cihazlara acil olarak müdahale ediyoruz. Teknik servis araçlarımızda bulundurduğumuz tam donanım ve eğitimli teknik personelimiz sayesinde cihazın bulunduğu yerde müdahale ile bakım ya da tamir işlemini tamamlıyoruz. Ancak çok büyük arızalar ile bulunulan yerde yapılması mümkün olmayan önemli tamir işlemlerinde cihazı alarak servisimizde gerekli işlemleri tamamlıyor ve en kısa sürede tekrar teslimini yapıyoruz.

Her Gün Servis

Firma olarak, yedi gün özel servis desteğini, güvenilir ve kaliteli şekilde yerine getiriyoruz. Bu nitelikli çalışma sistemi ile;

  • Kombilerde, montaj, bakım ve onarım işlemlerini,
  • Klimalarda montaj, bakım ve onarım işlemlerini,
  • Beyaz eşyalarda montaj, bakım ve onarım işlemlerini

Mümkün olan en çabuk şekilde, çok özel durumlar olmadıkça cihazın olduğu yerde yerine getiriyor ve teknik destek sağlıyoruz.

Hesaplı Fiyat

Firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her gün ve saatte arıza kaydı bildiriminde bulunabiliyorsunuz. Bu bildirime ekiplerimiz en acil şekilde yanıt vererek aynı gün içinde size servis desteği sağlıyor. Gülsuyu indesit servisi olarak tüm hizmetlerimizde en hesaplı fiyatlar ile çalışıyoruz. Bunun yanında ayrıca parça değişimi gerçekleştiğinde firma garantisi veriyoruz.