17 Aralık 2019

Gülsuyu Profilo Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Profilo Servisi

Beyaz eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli teknolojik aletler arasında yer alıyor. Beyaz eşyalar sayesinde işler çok daha kolay bir şekilde makinelerle halledilebiliyor. Beyaz eşyalar çok yararlı olsalar da yine de insan yapımı eşyalar. Bu nedenle zaman zaman bu eşyalar bozularak eşyalar çalışmaz hale gelebiliyor. Beyaz eşya üreticileriyse garanti süresi belirleyerek bu sürede çoğu tamirat işini ücretsiz olarak hallediyorlar. Bu konuda firmalar müşterilere her türlü tamirat olanağını sağlıyor. Bariz kullanıcı hatası olmadığı sürece firmalar tamirat işlemlerini ücretsiz olarak hallediyorlar.

Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyalar günümüzde çok fazla çeşitlidir. Biz de Gülsuyu bölgesinde beyaz eşyalara servis hizmeti veren firmalar arasındayız. Gülsuyu bölgesinde beyaz eşyaları bozulan kişiler bizleri arayarak tamirat hizmeti alabilirler. Gülsuyu bölgesinde Profilo marka beyaz eşyaları tamiratı gereken kişilere hizmet veriyoruz. En iyi Gülsuyu Profilo servisi arasında yer alıyoruz.

Profilo firmasının çıkardığı birçok farklı beyaz eşya firması mevcuttur. Burada bunları sıralayacağız.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Ocak ve Fırın
  • Derin Dondurucu
  • Ütü ve Kurutma Makinesi

Profilo firmasının bu gibi birçok beyaz eşya firması mevcut. Bu tip Profilo beyaz eşyası olan kişiler herhangi bir tamirat durumlarında bizleri aramanız yeter. Profilo firması garanti süresi kapsamında bir ya da birkaç yıl beyaz eşyalara ücretsiz tamirat hizmeti veriyor. Ancak garanti süresi bittikten sonra tamirat işlemleri ücrete tabi oluyor. Profilo da tamiratları yüksek fiyatlara yapıyor. Ancak biz deneyimli ustalarımızla her türlü Profilo beyaz eşyaları çok ucuza tamir ediyoruz.

Profilo Servisi

Biz Profilo beyaz eşyaların yalnızca tamirat işlemlerini değil aynı zamanda bakımlarını da yapıyoruz. Bakım işlemleri Profilo firması tarafından da veriliyor. Ancak bu işlemler de tamiratlar gibi çok yüksek fiyatlara oluyor. Biz aynı zamanda Profilo eşyaların periyodik bakımlarını da üstleniyoruz. Bakımların gerçekleştirilmesi gerekiyor. Yoksa beyaz eşyalar ileride bozulma yaşayabiliyor. Bu da daha yüksek tamirat masraflarına yol açabiliyor.

Tamirat ve bakım işlemlerinde değiştirilen tüm parçaların hepsi orijinal yedek parçalar. Asla ucuz yedek parça kullanımı yapılmıyor.