2 Aralık 2019

Gülsuyu Regal Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Regal Servisi

Maltepe Gülsuyu Mahallesi en kalabalık ilçelerden biridir. Firmamız tüm ilçede en kaliteli ve sorunsuz beyaz eşya teknik servis hizmeti sağlıyor. Ekonomik fiyatları, uzman kadrosu ve kaliteli servis hizmeti ile en çok tercih edilen Gülsuyu Regal Servisi en çok tercih edilen şubesi ile her zaman yanınızda. Regal cihazlarınız ile yaşadığınız tüm sorunlarınızı bizimle paylaşarak hemen çözüme kavuşturabilirsiniz. Yıllardır bu bölgede faaliyet gösteren firmamız tüm sorunlarınıza pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Tüm cihazlarınız için bakım, onarım ve montaj hizmetlerimi dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Regal markasına ait olan Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima gibi cihazlar için onarım hizmeti, bakım ve montaj hizmeti için dilediğiniz zaman bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Aynı gün teknik servis hizmeti sağlayarak sorunlarınızı hemen çözüme ulaştırıyoruz. Tüm model cihazlarınıza teknik servis hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınız için dilediğiniz zaman bizi arayarak her türlü yardım hizmeti alabilirsiniz.

Servis Ücretlerimiz

Kaliteli ve güvenilir olan firmamız size en iyi hizmetleri en uygun fiyat garantisi altında sunuyor. Tüm servis hizmetlerimiz 1 yıl garanti altında olup, piyasaya göre en uygun fiyat seçenekleriyledir. Almak istediğiniz hizmet seçeneği için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. En hızlı hizmet alabileceğiniz firmamız size en uygun fiyat seçenekleri sağlıyor. Servis ücretlerimiz tüm Gülsuyu bölgesi için aynı olup, tüm beyaz eşyalarınız için sabit fiyat garantisiyle. Elemanlarımız eşyalarınız için yerinde arıza tespiti yaparak size gerekli bilgiyi hemen sağlayacaktır.

Yerinde Bakım Onarım

Arızası bulunan tüm beyaz eşyalarınız için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kaliteli ve işinde uzman elemanlarımız, tüm arızaları yerinde tespit ederek bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Yapılan tüm teknik servis hizmetleri 1 yıl garantili olup, herhangi bir arıza halinde hemen müdahalesi yapılmaktadır. Regal markalı tüm ürünleriniz için aynı gün teknik servis hizmeti almak için bizi günün her saati arayabilirsiniz. Ayrıca tüm eşyalarınız için bakım ve montaj hizmeti alabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnun olacağımızı bilmenizi isteriz.