18 Aralık 2019

Gülsuyu Siemens Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Siemens Servisi

Ülkemizde kullanılan kaliteli beyaz eşya ürünleri arasında Siemens markası ürünleri güvenilir olarak kullanılmaktadır. Gülsuyu Siemens servisi hizmetlerini Maltepe Gülsuyu mahallesinde ikamet edenlere profesyonel olarak sunmaya çalışıyoruz. Gülsuyu mahallesi ve çevresinde oturanlar, çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirler. Cihazlarda meydana gelen her türlü arızanın tamirini, yıllık bakımlarını ve montaj işlemlerini geniş ekip ağımızla aynı gün yapmaya çalışıyoruz.

Bizi Arayabilirsiniz

Evinizde ya da iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Siemens marka, buzdolabı gibi tüm ürünlerinizde, ihtiyaç duyduğunuz bakımların yapılması için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaralarımıza 24 saat ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Servis kaydı oluşturulduğunda arıza türüne göre size en yakın ekibimizi yönlendirerek aynı gün içerisinde talebinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Bakım Hizmetlerimiz

Gülsuyu mahallesinin güvenilir servisi olarak, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi ürünlerin her türlü arıza tamirini yapıyoruz. Ayrıca, kullanmakta olduğunuz, cihazların, yıllık bakımlarını da yapıyoruz. Bakım hizmetlerimizde, cihazların verimli çalışması için tüm parçalarını kontrol ediyor, gerekli temizliklerini yapıyor ve arızaya neden olabilecek durumlarını tespit ederek, arıza yapmadan önlemeye çalışıyoruz. Bakımı yapılan cihazların kullanım ömrü daha uzun olacak, enerji tasarrufu sağlayarak verimli çalışacaktır.

Profesyonel Hizmet

Siemens servisi olarak, elemanlarımız tüm cihaz türlerinde eğitiyoruz. Ayrıca her cihaz türüne göre uzman eleman yetiştirmeye çalışıyoruz. Elektrikli cihazlarda meydana gelen arızaların doğru yapılabilmesi için bakım uzmanları yetiştiriyor ve kaliteli, güvenli hizmet verilmesini sağlıyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz için şu kriterlere önem veriyoruz.

  • Güler yüzlü hizmet
  • Aynı gün müşteriye dönüş yapmak
  • Orijinal yedek parça kullanmak
  • Tüm sorunların yerinde ve zamanında çözülmesi
  • Yeterli sayıda ekip bulundurmak,

Bu kriterler, Siemens servisi olarak hizmet kalitemizi artırmış ve artırmaya devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Her müşteri, sorununun en kısa sürede çözülmesini ister. Gülsuyu Siemens ürünleri servisi olarak, tüm müşterilerimize mümkün olduğu kadar aynı gün ulaşmaya çalışıyoruz. Servis hizmetlerimizde, orijinal yedek parça kullanmamız, sorunun en iyi şekilde çözülmüş olması müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Tüm müşterilerimize servis ve yedek parça garantisi vererek servisimize olan güvenlerini artırıyoruz.