24 Aralık 2019

Gülsuyu Vestel Servisi

ile regalservisim

Gülsuyu Vestel Servisi

Beyaz eşya arızaları noktasında geniş birikim sonucu oluşan uzmanlığımız ile kaliteli servis hizmetleri sağlayan bir firmayız. Firmamızdan tüm beyaz eşyalarınızın onarımı için hizmet talep edebilirsiniz. Bu kapsamda, fırın, ocak, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızın tamir, bakım ve montajlarını kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Geniş hizmet bölgelerimiz arasında Gülsuyu Vestel servisi hizmetini de veriyoruz.

Hızlı Müdahale

Firma olarak, ana ilkemiz hızlı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunabilmek. Bu kapsamda her güne yayılan çalışma sistemimizle, bize ulaştığınız gün içerisinde size hizmet sunmaya çabalıyoruz. Arıza bildirimlerine en hızlı şekilde yanıt vererek her tür beyaz eşya onarımını özenli, güvenilir, kalıcı ve garantili şekilde yapıyoruz.

Eşyanın Bulunduğu Yerde Onarım

Onarım talebinde bulunduğunuz beyaz eşya ile ilgili olarak, bu eşyanın bulunduğu yerde tamirinin tamamlanması prensibi ile çalışıyoruz. Servisimizde bulunan araçlarımızda beyaz eşya parça değişimi ve onarımı konusunda tüm donanım yer alırken, işinin ustası teknik personelimizle yerinde tamiri tamamlıyor ve ayrıca eşya nakli ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Ancak eşyada çok kapsamlı oluşan ve yerinde tamir edilmesi olanaksız hasar durumlarında ise eşyanın naklini ve tamir sonrası tekrar kurulumunu eksiksiz şekilde sağlıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak, özel servis hizmetlerimizi sizlere güvenilir biçimde sunuyoruz.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları noktasında;

  • Hızlı müdahale ile aynı gün tamir olanağı sunuyoruz,
  • Beyaz eşyalar için kalıcı ve tam onarım yapıyor, bakım ve montaj hizmetlerini de sağlıyoruz,
  • Beyaz eşyanın tamirini olduğu yerde tamamlama imkan ve yeteneğine sahip olmamız nedeniyle eşya nakline gerek bırakmıyoruz.
  • Parça değişikliği ya da tamir işleri sonrasında, değişim ve işlem garantisi veriyoruz.

Önceliklerimiz arasında en önde tuttuğumuz müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli beyaz eşya teknik servis hizmetini devamlı olarak sunuyoruz.

Ekonomik Fark

Firmamızın 7/24 açık bulunan online servisi ya da çağrı merkezi üzerinde, dilediğiniz saatte hizmet talebinizi oluşturabiliyorsunuz. En kısa zaman dilimi içerisinde size yanıt vererek gereken işlemleri oldukça uygun ücretle gerçekleştiriyor ve ekonomik anlamda da farkımızı gösteriyoruz.