20 Ağustos 2019

Güzelyalı Baymak Servisi

ile regalservisim

Baymak sevimli sincap sembolüyle piyasaya çıkmış yıllarca evlerimizde yer alan bir markadır. Özellikle kalitesiyle adından söz ettiren Baymak, kombi denilince sektörde rakipsiz bir firma özelliği taşımaktadır. Tabii ki bu rakipsiz olmanın belli süreçleri vardır. Baymak ürettiği ürünlerin kaliteli olmasına özen göstermekte sektörün önünde bir kaliteye sahiptir. Fakat ürettiği ürünlerin elektronik olması sebebiyle ister istemez bazı sıkıntılar çıkabilmektedir. Önemli olan bu sıkıntılara nasıl çözüm üretileceği nasıl müşterilerin memnun edileceğidir. Baymak da bunun bilincindedir. 7/24 hizmet vererek müşterilerin isteklerini her an karşılamaktadır. Ayrıca profesyonel çalışanlarıyla da sorunların çözümünü hızlandırarak bu süreçlerin uzamamasına özen göstermektediler. Fakat siz yine de bu teknik servislere sadece büyük sıkıntılar çıktığı zaman başvurmamalısınız. Aslına bakacak olursak senede bir kez kombi bakımı yaptırmak büyük önem taşımaktadır. Bunun sebeplerini bu yazıda açıklayacağız. Güzelyalı Baymak Servisi de bu konuda en az diğer baymak servisleri kadar başarılıdır. Her an hizmet vererek kombi bakımlarını yapmakta müşterileri bilgilendirerek işlemlerini sonlandırmaktadırlar.

Baymak Kombi Bakımı Sebepleri

Bu sebeplerden biri daha önce de belirttiğimiz gibi senelik bakım gereğidir. Bu bakımı yaptırmanızın sebebi aslında tasarruftur. Senelik bakımı yapılan kombilerin ömrü daha çok uzamakta daha tasarruflu kullanım yapmaktadır. Böylece kombilerin ömrü uzadığı gibi bir bakıma sizin de cebinizden çıkan para azalır çünkü faturalarınız daha sağlıklı bir şekilde gelir. Bir diğer sebep de cidden arıza yaşanmasıdır. Elektronik aletler ister istemez sıkıntı çıkarabilirler. Bu onların kalitesiz olduğu anlamına falan gelmez. Bu arızalardan biri de anakart arızalarıdır. Anakart arızasının yaşanmasında birçok sebep olabilir. Bu sebeplerden en çok görüleni voltaj dengesizliğidir. Uzmanlar bu dengesizliği kısa sürede giderebilmektedir. Fakat tek sebep voltaj dengesizliği değildir. Ayrıca kombilerin yaşları arttıkça kombi bakımı isteği artmaktadır. Anakart arızası sebeplerinden biri de kombi yaşıdır. Bu sorunun başınıza gelmesini istemiyorsanız regülatör kart taktırabilirsiniz. Böylece bu sorunun yaşanma olaslığını düşürmüş olursanız. Her ne sebepten olursa olsun her kombi bakım işlemi yaptırdıktan sonra teknik ekipten bilgi fişi almalısınız. Siz bilgi fişi alarak aslında garanti belgesi almış olursunuz.

Kaliteli Baymak Teknik Ekibi

Bilgilendirme bu işlemlerde önem taşımaktadır. Müşteriler ne sebepten arıza olduğunu bilmek isterler. Bunu bilmeleri durumunda da yaptıkları bir hata varsa aynı hatayı tekrarlamamış olurlar. Zaten kaliteli bir teknik ekip siz sormadan size bilgilendirmeyi yapacaktır. Güzelyalı Baymak Servisi çalışanları da müşterilere kombi bakımı öncesi ve sonrasında gerekli bilgileri vermekte müşterileri bilinçlendirerek onların güvenini kazanmaktadırlar. Siz de bu teknik servisi günün her saati arayarak randevu talep edebilmekte veya onlardan bilgiler alabilirsiniz. Güzelyalı Baymak servisi de 7/24 hizmet konusunda kesinlikle güvenmeniz gereken bir oluşumdur. Su basıncı kombiler için önem taşımaktadır. Sağlıklı bir kombinin su basıncı 1 ila 2.5 arasında olmalıdır. Bunun üstünde veya altında bir su basıncı varsa sıkıntı var demektir. Siz de bu tür durumlarda her an teknik servisi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Teknik servis bu sıkıntıyı kısa sürede çözerek su basıncını dengeleyecektir. Bu işlemde de diğer kombi bakımı işlemlerinde olduğu gibi bilgi fişi istemeyi unutmayınız. Zaten Güzelyalı Baymak Servisi size siz demeden bu bilgi fişini verecektir.