19 Mart 2021

İçerenköy Altus Servisi

ile regalservisim

İçerenköy Altus servisi, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerinde Altus beyaz eşya, klima servis destekleri sunuyor. Hızlı ve kalıcı çözümler istiyorsanız İçerenköy servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çalışmayan tüm Altus cihazları gün içinde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Altus Beyaz Eşya Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, sallanan tüm Altus beyaz eşyaları için aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Arızalı Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ocaklar için bizi hemen arayın. Tüm sorunları yerinde çözecek donanımlı servis araçlarına ve teknik ekipmanlara sahibiz. Hızlı bir çözüm için doğru yerdesiniz. İçerenköy Altus servisi olarak sizleri bekletmeden cihazlarınızı evinizde tamir ediyoruz.

1 Yıl Garantili Altus Servisi

Firma olarak yaptığımız işin arkasındayız ve onarımlarda kullandığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Garanti işlemleri için size verilen belgeden faydalanabilirsiniz. Tarih ve ücretlendirme yazan kağıdı kaybettiğiniz zaman telaş yapmanıza gerek yok. Bizleri arayarak iletişim bilgilerinizi vererek kayıtlara ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Garanti süresi içinde arızalanan cihazların her zaman servis önceliği vardır.