1 Kasım 2019

İçerenköy Ariston Servisi

ile regalservisim

İçerenköy Ariston Servisi

Elektronik özelliklere sahip olan ve düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşyalar, uzmanlık alanımıza girmektedir. İş dünyasında ve evde bizim için büyük kolaylık sağlayan kombilerinizi ve klimalarınızı kısa sürede tamir ediyoruz. Ayrıca beyaz eşyalarınız da güvenilir yöntemlerle tamir ediyoruz. İçerenköy Ariston servisi güvenilir çözüm seçenekleri arıyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Işık Hızında Servis Hizmeti Sunuyoruz

Sıcakta yiyeceklerimizi saklamak için buzdolabı ve derin dondurucular, kış aylarında kombiler ve ısıtıcılar, zaman zaman arıza yapabilir. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için deneyimli aynı zamanda tecrübeli servis ekibimize ihtiyacınız olacak. Her zaman kolay ve etkili servis programını tercih eden personelimizi, ışık hızıyla adresinize gönderiyoruz. İçerenköy Ariston servisi çalışanlarımız, söz verilen zamanda adrese ulaşma konusunda oldukça deneyimlidir.

Kombi Bakım İşlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz

Sağlığımız için önemli olan bu cihazlar konusunda deneyimli olan personel ekibimiz, montaj işlemlerinde, cihazın kullanım kalitesini dikkate alarak hareket etmektedir.

Kombi bakım işlemlerinde ekibimiz, şu şekilde hareket etmektedir:

  1. Kombi bakım işleminde ilk aşamada sıcak su testi yapıyoruz.
  2. Petek sıcaklığını da kontrol ederek gerekli temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.
  3. Ses yapan fanı değiştirerek, fanın çalışma performansını artırıyoruz.
  4. Sıcak su sensörleri ve diğer aksamların kontrolünün ardından gerekli parçalar değiştiriyoruz. Bakım, onarım ve tamirat konusunda deneyimli elemanlarımız, kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

Beyaz eşya klima ve kombi gibi önemli cihazların bakımında firmamız tercih edilen bir kurumdur. Firmamızın profesyonel ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarımız, bu konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır. İçerenköy Ariston servisi ile Ariston marka buzdolaplarınız, kombi ve klimalarınız, kısa sürede tamir ediyoruz.

Uzman Ekip ve Yedek Parça Sorunu Yaşamıyoruz

Gerekli parçaları, randevu işlemleri esnasında hazırlıyoruz. Hazırlanan parçalar, servis aracına yerleştiriyoruz. Gerektiğinde elemanlarımız parçaları kullanmaktadır. Kısa sürede cihazınızın sorunlarını gideren elemanlarımız, hafta içi ve hafta sonunda hizmet vermektedir. İşlemini gerçekleştirmektedir. Bu işte amatör olan kişiler, cihazınız için tehdit unsurudur. Cihazınız daha büyük arızalarla karşılaşabilir. Bu nedenle işi her zaman bilene bırakmalısınız.