21 Ağustos 2019

İçerenköy Baymak Servisi

ile regalservisim

Türkiye’de kombi markası denilince şüphesiz birçoklarının aklına gelen kombi markası baymak kombidir. Gerek güvenilirliği gerek kalitesiyle evlerimizde yıllarca yer almaktadır. Fakat her elektronik aletlerde olduğu gibi baymak markalarının da aletlerinin arızaları olup bakıma gereği olabilir. Bunun için de bilgili ve donanımlı teknik servisin olması çok önemlidir. Baymak da bu konuda sektörün öncü firmalarındandır. Teknik servisine dikkat eden Baymak başarılı ekipleriyle 7 gün 24 saat hizmet vererek müşterilerinin mağdur olmamasına katı bir şekilde dikkat etmektedir. Her elektronik aletlerde bu tarz sorunlar olabilir önemli olan bu sorunların giderilebilir olmasıdır. Bu konuda da İçerenköy Baymak Servisi müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını her an karşılamaktadır. Kombi bakımını arıza olmadan da belli aralıkla yaptırmak önemlidir. Yaptığınız kombi bakımlarıyla beraber arıza ihtimalini düşürdüğünüz gibi kombilerin ömeünü de bir şekilde uzatmış olursunuz. Kombi bakımı sırasında temizliğini de yaptırmanız durumunda daha rahat ateşleme olmasını sağlayacak böylece de tasarruf sağlanacaktır. Mümkünse senede bir kez kombi bakımı yaptırmalısınız.

Baymak Kombi Bakım 

Kombi bakım yaptırdıktan sonra teknik servisten mutlaka servis fişi istemelisiniz. Bu servis fişi sizin bu bakım için garanti belgenizdir diyebiliriz. Yine İçerenköy Baymak Servisle iletişim kurararak kombiniz hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını alabilirsiniz. Kombilerde sık yaşanan problemlerden biri anakart arızalarından kaynaklanmaktadır. Kombi bakım problemlerinin en çok yaşandığı sorun budur. Anakart arızalarının sebeplerinden birisi aslında voltaj dengesizliğinden kaynaklanmaktadır ve çözümü kolaydır. Bazı anakartların arızasının sebebi kombinin kullanım süresinin artmasından dolayı da kaynaklanabilir. Kullanım süresi arttıkça anakart arızası yaşanma olasılığı artmaktadır. Anakart arızası yaşamak istemiyorsanız kombinize regülatör taktırabilirsiniz. Regülatör taktırarak anakart arızasının yaşanma ihtimallerini düşerebilirsiniz. Sorun ne olursa olsun her şartta teknik servisten kombi bakımdan sonra bilgi fişi istemelisiniz. Su basıncı da kombilerde büyük önem taşımaktadır. Sizler de su basıncınıza belli aralıklarda bakmalısınız. Eğer bu su basıncı 1’in altındaysa kombiniz düşük basınçtan dolayı çalışmıyor demektir. Bu basınç 2.5 üstüyse de basınç yüksektir ve düşürülmesi gerekir. Bu tür durumlarda teknik servisi aramalısınız. Teknik servis bu sorunu kısa bir sürede çözecektir.

Kaliteli Kombi Servisi

İçerenköy Baymak servisi kalite olarak kombi bakım için doğru adreslerden bir tanesidir diyebiliriz. Profesyonel ekipleriyle ve orijinal parçalarıyla kombi bakımını yapan İçerenköy Baymak servisi müşterilerin kombi arızalarında veya bakımlarında istedikleri zaman her koşulda bakımı üstlenmektedir. Kombiler bilindiği üzere kış aylarında çokça kullanılmaktadır. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz kombi bakımlarını yaz aylarında yaptırarak kış aylarında sorunsuz bir şekilde kombilerinizi kullanabilirsiniz. Aslında kombilerinizin bakımını yapmak aynı zamanda faturadan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bakımı yapılan kombiler daha tasarruflu bir şekilde çalışacak ve bu da faturalarınıza fiyat olarak olumlu bir şekilde yansıyacaktır. İçerenköy Baymak servisi bilgi konusunda da müşterilerin isteklerini fazlasıyla karşılamaktadır. Bilindiği gibi müşteriler bu işlemlerden önce bilgi almak isteyecekler ve sorunların bilinmesini isteyeceklerdir. İçerenköy Baymak servisi de kombi bakım sırasında müşterilere bilgileri vermekte ve müşterilerin onaylarını almaktadırlar. Böylece müşterilerin güvenini kazanmaktadır. İşlemler bittikten sonra da müşterileri bilgilendirerek onların bu süreçten sonra kombileri nasıl kullanmasını gerektiği konusunda bilgi vermektedirler.