15 Aralık 2019

İdealtepe İndesit Servisi

ile regalservisim

İdealtepe İndesit Servisi

Firmamız uzun yıllardır İdealtepe İndesit servisi hizmeti veriyor. Evlerde bulunan İndesit marka beyaz eşyaların arızalarına kalıcı çözümler bulmak için çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz beyaz eşya ürünleri arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi ürünler yer alıyor.

Deneyimli Elemanlarla Servis Hizmeti Veriyoruz

Firma olarak onarım alanında çalışan tüm elemanlarımızı bu işi yıllardır yapan ve tamir korusunda deneyim kazanmış kişilerden seçiyoruz. Bu sayede deneyimli elemanlarımızla beyaz eşyalardaki arızaların nedenini kısa bir sürede bulup çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Yerinde onarımı yapılmayan ürünleri ise İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan yerimize getirip sorunlarını bulmaya çalışıyoruz. Sorunları çözülen makineleri de en kısa sürede sahiplerine teslim ediyoruz.

Çamaşır Makinelerinin Onarımı

İndesit servisi olarak İndesit çamaşır makinelerindeki sorunları çözmek için hizmet veriyoruz. Makineleri arıza yapın kişiler bizlere ulaştıklarında en kısa sürede verilen adrese giderek makinenin durumuna bakıyor ve çözüm üretiyoruz.

Firma olarak çözüm bulduğumuz çamaşır makinesi arızalarından bazıları şunlardır;

  • Su boşaltmama arızası
  • Su almama arızası
  • Gürültülü çalışma
  • Çamaşır sıkmama arızası
  • Deterjan bölmesinden su çıkması
  • Makinenin su kaçırma arızası
  • Deterjan almama arızası

Bu arızaların nedenlerini anlayıp onarımlarını yapıyoruz. Arızalara karşılık parça değişimi söz konusu olduğunda kaliteli yedek parça ürünlerimizi eski parça yerine takarak makinelerin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Onarım hizmetlerimizi aynı zamanda uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştiriyoruz.

Buzdolaplarının Onarımı

Firma olarak İndesit buzdolabı markalarının da onarımını yapıyoruz. Buzdolapları bozulduğunda dolaptaki tüm ürünleri bozulma ihtimali arttığından arıza yaşayan müşterilerimiz için en kısa sürede hizmet vermeye çalışıyoruz. Firma olarak buzdolabının çalışmama, soğutmama, çok ses yapma, su akıtma ve buzlanma sorunlarına çözüm üretiyoruz. Buzdolaplarında da değişmesi gereken ürün varsa değişimlerini yaparak buzdolabının sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Bulaşık Makinelerinin Onarımı

İndesit bulaşık makinelerinin onarımı içinde deneyimli elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Yıkama yapmayan bulaşık makinelerinin bulaşıkları kaliteli bir şekilde yıkaması için onarımlarını yapıyoruz. Aynı zamanda çok ses çıkaran ve su almayan bulaşık makinelerinin de tamirlerini uygun fiyatlarla yapıyoruz. Bulaşık makineleri dahil beyaz eşyalarında arıza olan kişiler firmamıza başvurduklarında aynı gün içinde hizmet vermeye çalışıyoruz.