11 Aralık 2019

İdealtepe Vestel Servisi

ile regalservisim

İdealtepe Vestel Servisi

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her sıkıntıda yanınızda olacak servisimiz, Anadolu yakasında Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İdealtepe Vestel servisi ve hizmetlerimizin içinde tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı yer almaktadır. Bozulan ve eskisi gibi çalışmayan tüm ürünleriniz için bizlerin yardımını alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini her zaman sağlamak için çalışıyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Sık Karşılaşılan Arızalar

Çamaşır makineleri, gittikçe akıllı hale gelmiş ürünlerdir. Vestel marka ürünlerinizde, aşağıdaki sorunlardan yaşıyorsanız, mutlaka bizlerle iletişime geçin. Yerinde ve zamanında müdahaleler yaparak, ürünlerinizi eski haline getirelim.

  • Makineniz su almıyor ya da aldığı suyu boşaltmıyorsa,
  • Sarsıntılı çalışırken aynı zamanda oldukça gürültü çıkartıyorsa,
  • Deterjan çekmecesinden köpük taşıyor, su taşıyor ya da deterjanı almıyorsa,
  • Alttan ve kapağından su kaçırıyorsa mutlaka bizlerle iletişime geçin.

Hızlı şekilde müdahale edeceğimiz beyaz eşyalarınızla uzun süreler geçirebilir, yenisini almaktan kurtulabilirsiniz. En kısa sürede sizlerin işlemlerini hallederek, ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Buzdolabınız Yeterince İyi Çalışmıyor Mu?

Beyaz eşya sınıfının en çok bozulan ürünlerinden birisi olan buzdolaplarında soğutma problemi en sık karşılaşılan durumdur. Soğumayan ya da dengesiz soğutan buzdolaplarının bozulan parçalarını değiştirerek yerine yenisi takıyoruz. Böylece ürünleriniz eskisi gibi hızlı şekilde çalışıyor. Dolabın iç duvarlarında terleme ve su akıntısı görürseniz de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurutma Makinelerinde Arızalar

Yeni teknolojinin ürünü olan kurutma makineleri, artık her eve girmeye başladı. Kurutmak için attığınız kıyafetler nemli çıkıyor ya da program yarıda kesiliyorsa, bu makinenizde bir problem olduğunu göstermektedir. Filtreyi temizleme uyarısı sürekli yanıyor ve temizleseniz bile geçmiyorsa, beyinle ilgili bir sıkıntı olabilir. Bizlerle iletişime geçerek kurutma makinelerinizdeki problemlerin kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Fırınlar ve Ocaklar

Ankastre fırınlarda yaşanan bozukluklara örnek olarak çalışmaması ve ısıtmaması verilebilir. Kablosundan ya da içindeki devrelerinden kaynaklanabilecek bu durumlarda, fırınlarınızın en kısa sürede tamir edilmesi gerekmektedir. İç aydınlatma konusunda da müşterilerimize yardımcı olarak, fırının içini rahatça görmenizi sağlıyoruz. Ocaklarınızdaki ateşleme düğmesinin çalışmaması, gazın gelmemesi ve ocak gözlerinin düzgün çalışmaması, zaman içinde sizleri yoracaktır. Şirketimizle irtibata geçerek tüm beyaz eşyalarınızın tamirini sağlayabilirsiniz.