20 Temmuz 2019

Kartal Ariston Servisi

ile regalservisim

Çamaşır, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınız için servise ihtiyaç duyarsanız aynı gün içerisinde size hizmet veriyoruz. Bize her gün istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Kartal’ın her yerine istenilen zaman içerisinde hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Kartal Ariston servisi hizmeti veren firmamız uzman bir kadroyla birlikte çalışıyor. Teknik serviste kullandığımız bütün araçlar son teknolojiye uygundur. Tam donanımlı servis hizmetimiz isteğiniz yerde yapılır. Eğer eşyalarınızda daha incelikli bir çalışma ve işçilik gerekirse atölyemizde bütün işlemler ve bakımlar yapılır. Bazı beyaz eşya arızaları ağır bir işçilik gerektirebilir. Bu durumda deneyimli çalışanlarımız gereken bütün ayrıntılara dikkat eder ve en iyi şekilde çalışır.

Eksiksiz ve Kusursuz Hizmet

Kartal Ariston servisi yapan firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Bütün ihtiyaçlarınızı kısa bir sürede karşılamak ve size zamanında hizmet vermek için ekibimiz özenli bir şekilde çalışır. Yaşanan bütün arızaları aradığınız gün içinde ve yerinde tamamlamak için uzmanlarımız kusursuz bir hizmet veriyor. Ayrıca firmamız bütün montaj ve bakım konularında da hizmet verir. Eğer onarım işleri atölyemizde yapılırsa çalışanlarımız gerekli bakım işlemlerini de yapar. Beyaz eşyalarınız için gereken özeni ve hassasiyeti gösteren deneyimli bir kadroyla birlikte hizmet veriyoruz. Çalışanlarımız her türlü arıza konusunda deneyimli ve profesyoneldir.

Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makineniz gerektiği gibi sıkmıyor ya da iyi çalışmıyorsa bakım zamanı gelmiş olabilir. Ayrıca her türlü çamaşır makinesi arızası için de firmamızı arayabilirsiniz. Kısa sürede gerekli bakımı yapar ve en iyi şekilde onarımını tamamlarız. Evimizdeki en önemli beyaz eşyalardan birisi de bulaşık makineleridir. Firmamız bulaşık makinesi arızaları konusunda da deneyimli kadrosu ile en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Uzun süre kullanılan buzdolaplarında su akıtma, aşırı derecede gürültü çıkarma ve yeterince soğutmama gibi sorunlar görülebilir. Eğer zamanında arızayı gidermezseniz daha ciddi problemlerle de karşılaşabilirsiniz. Kartal Ariston servisi hizmeti veren firmamız her türlü buzdolabı konusunda da hizmet veriyor. Ayrıca evdeki klimalarınız için bakım ya da montaj hizmetine ihtiyacınız olursa da bizi arayabilirsiniz. Beyaz eşyalar özenli ve tam donanımlı bir bakım gerektirir. Biz de bu gerekliliklerin hepsini yerine getirmek için özel olarak çalışıyoruz.

Yerinde ve Hızlı Hizmet Anlayışı

Önceliğimiz ilk olarak yerinde hizmet vermektir. Bu yüzden beyaz eşyalarınızın yerini değiştirmeden hizmet vermek için özel olarak çalışıyoruz. Ama atölyede bakım yapılması gerekiyorsa da mümkün olan en kısa sürede onarım ve bakım işlemini yapıyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması ve fazla vakit kaybetmemesi bizim için öncelikli konulardan birisidir. Nakliye konusunda da uzman bir kadroyla birlikte çalışıyoruz. Eşyalarınız özenli bir şekilde profesyonel olarak taşınır ve gerekli olan bütün bakımları hızlı bir şekilde yapılır. Eğer gerekli olursa yedek parça konusunda da orijinal ve garantili parçalar kullanıyoruz. Kullandığımız parçaların kısa bir sürede sorun çıkarması mümkün değildir. Hedefimiz gereken zamanda en iyi şekilde hizmet vermektir. İstediğiniz zaman bizi arayabilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günü ve günün her saatinde çalışmaya hazır olan ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.