23 Ocak 2019

Kartal Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Kartal ilçesinde yıllardır buzdolabı servis hizmetleri sunan firmamız marka bağımsız tüm cihazların onarımlarını yapıyor. 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya alt tarafı soğutmuyor ise Kartal şubemizi arayarak aynı gün içinde destek alabilirsiniz.

Buzdolabı motor değişimini yerinde yapıyoruz.Buzdolabınız tık tık diye ses geliyor ve motor devreye girmiyorsa Kartal şubemizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli bir buzdolabı motor değişimi için Kartal buzdolabı tamiri firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm mahalle ve semtlere gün içinde geliyoruz. Buzdolabı motor arıza teşhisi çok önemlidir. Yanlış teşhis konursa boş yere motor sökülür ve cihazın gazı kaçar. Masraf üstüne masraf açar. Bu yüzden muhakkak bilindik firmalara iş yaptırmalısınız. Motor teşhisi doğru bir şekilde konduktan sonra cihazın tüm bağlantıları sökülür ve sıfır motor montaj edilir. Kaynakları bittikten sonra cihaza vakum yapılır ve arızalı motorun sisteme gönderdiği yağ temizlenir. Eğer bu işlem yapılmazsa cihaz 2-3 ay içerisinde şişer ve tıkanma yapar. Tıkanan gaz motoru zorlar ve yakabilir. Bunun için motor değişiminde yapılması gerekenlerin hepsi eksiksiz yapılmalıdır.

Buzdolabınız su akıtıyor veya alt tarafı soğutmuyor ise eritmeye geçmiyor demektir. Bunun için olası olan tüm parçaların ölçü aleti ile ölçülmesi ve doğru teşhisin konması gerekir. 1 yıl garantili buzdolabı tamir hizmeti sunan firmamız tüm arızalı parçaların teşhisini ölçüm yaparak ve yenisi ile deneyerek kesin kanı işe değişimini yapar. Kusursuz bir buzdolabı tamir hizmeti istiyorsanız Kartal buzdolabı tamircisi firmamızı hemen arayın.

Kartal buzdolabı servisi, haftanın 7 günü onarım hizmeti sunuyor. Arızalı buzdolabınızın boyutu ve arızası ne olursa olsun taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Servisimiz derin dondurucu, no-frost ve endüstriyel buzdolabı modellerinin onarımlarını yapıyor.