5 Temmuz 2019

Kartal Klima Servisi

ile regalservisim

Evinizin göz bebeği klimalarınızın servis hizmetleri için Kartal klima servisi olarak bizleri tercih ederek ürünlerinizin hem ömrünü uzatabilir hem de verimliliğini arttırabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her türlü beyaz eşya servis hizmetinde sizlerin yanınızdayız. Bize emanet ettiğimiz ürünler her zaman koruma altında ve garantilidir. Kaliteli servis anlayışımız ve garantili hizmetimiz sayesinde uzun yıllardan beri sektörünün lider firması olarak yolumuza devam ediyoruz.  Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız klimaların bakım ve onarım işlemlerini hızlı ve kusursuz şekilde tamamlıyoruz. Sizlere verdiğimiz servis hizmetini 1 yıl garantili olarak gerçekleştiriyor, bu süre içerisinde cihazınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda ücretsiz servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Klima Bakımı

Yaz kış düzenli olarak kullandığınız klimalarının yılda 2 defa bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Enerji tasarrufu ve verimlilik açısından önemli olan klima bakımı konusunda kartal klima servisi olarak biz bardan destek alabilirsiniz. Firmamızın uzman çalışanları tarafından yapılan bakımlar sonucunda klimanızın verimliliği artar aynı zamanda ömrü uzar. Düzenli bakım yapılmayan klimalar daha fazla enerji tüketir performansı da düşük olur. Daha az performans karşısında yüksek elektrik faturaları ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız haftanın 7 günü 24 saat boyunca açık olan müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Klimanızın bakımı yapıldıktan sonra hem daha konforlu bir ısınma soğuma sağladığını hem de elektrik faturasının düştüğünü kendiniz göreceksiniz.

Hizmetlerimiz

Kartal klima servisi olarak bizler sadece klimalarınızın için değil evinizde bulunan diğer beyaz eşyalarınızın arıza durumunda çözümü için sizlerin yanında. Teknik servis konusunda kaliteli ve profesyonel bir firma arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanmalısınız. Firmamızda çalışan deneyimli personellerimiz sektöre ayak uydurmak amacıyla düzenli olarak eğitimlerden geçirmekte ve sektörün yenilikleri hakkında bilgi verilmektedir. Garantili yedek parça ve garantili servis anlayışı ile hizmet veren firmamız, evinize gelerek arıza tespitini ücretsiz olarak yapmaktadır. Cihazınızdaki arıza tespit edildikten sonra size fiyat bilgisi verilmekte ve onay vermeniz durumunda onarım gerçekleştirilmektedir. Teknik servis konusunda kalite arıyorsanız 24 saat açık olan çağrı merkezimizden bizlere ulaşın ve hemen adresinize servis talebinde bulunun.