20 Aralık 2018

Kavacık Regal Servisi

ile regalservisim
çengelköy regal servisi

Kavacık semtinde ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, klima cihazları için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, sallanan Regal çamaşır makinenizi yerinde tamir ediyoruz. Temiz yıkamayan, su akıtan Regal bulaşık makineleri için aynı gün çözüm üretiyoruz. Yıkama ürünlerine ait tüm teknik sorunları yerinde çözüyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Regal buzdolabı, derin dondurucu gibi yiyecek saklayıcı ve koruyucu cihazları aynı gün içinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Regal buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahip firmamız arızaları yerinde çözüyor ve onarımlara, parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Regal buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, alt tarafı soğutmuyor veya koku yapıyorsa Kavacık Regal servis şubemizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Servimiz Regal fırın ve ocaklar için doğal gazdan tüpe ve tüpten doğal gaza dönüşüm hizmetleri sunuyor.

Regal marka split tip klimalar için teknik servis, yıllık bakım, montaj ve de-montaj hizmetleri sunuyoruz. Regal klimanız soğutmuyor veya ısıtmıyorsa servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Tüm modellerin gaz şarjı, motor değişimi, anakart revizyonu servisimizde mümkün. Klimanızın yerini değiştirmek istiyorsanız bizi arayarak montaj hizmeti alabilirsiniz. Klima yer değişiminde klimanızı söküyor, bakımını yapıyor ve yeni yerine montaj ediyoruz.