26 Temmuz 2019

Kaynarca Ariston Servisi

ile regalservisim

Kaynarca Ariston servisi Ariston markasına ait tüm cihazların bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Ariston marka beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunları anında çözümleyen Kaynarca Ariston Servisi müşterilerine 7/24 çağrı merkezi hizmetini de sunmaktadır. Cihazlar üzerinde yalnızca tamir değil yıllık periyotlarda yapılması gereken bakımları ya üstelenen servisimiz aynı zamanda yaptığı işlemlerle ilgili garanti de vermektedir. Parça değişimi ya da onarım sorunlarının çözümünde 1 yıl hizmet garantisi Kaynarca Ariston servisi tarafından sağlanmaktadır.

Kaynarca Ariston Kombi Servisi

kaynarca ariston servisi

Ariston kombi arızaları için aynı gün içinde onarım desteği veren firmamızda her işlem 1 yıl garantilidir. Titiz ve kaliteli bir onarım istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Ariston kombiler için Kaynarca ofisimizi hemen arayın. Her biri alanında uzman teknisyenler ile sizlere gün içinde çözümler üretiyoruz. Kaynarca Ariston servisi firmamızda Ariston kombilerin onarımları sadece orijinal parçalar ile yapılır. Değiştirdiğimiz parçalarda garanti süresi içinde arızalanma olursa ücretsiz değişim yapıyoruz.

Kış aylarında arızalanan kombinizi en kısa sürede tamir ettirmek isterseniz bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler, donanımlı servis araçları ve uzman teknisyenler ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz.

Kaynarca Ariston Servisi Hızlı Hizmet

Kaynarca Ariston Servisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşterilerine hızlı çözüm olanakları da sunmaktadır. Çağrı merkezi desteğinin yanı sıra uzman servis ekibimiz sorunlarınıza anında müdahale etmektedir. Özellikle hafta sonu ortaya çıkan sorunlar için en kısa sürede servisimiz tarafından hizmet verilmekte ve sorunlar çözüme ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimizin tamamı gerek yerinde yapılan hizmetler gerekse de merkezde yapılan hizmetler şeklinde ayrılmaktadır. Müşterilerimize en hızlı çözümleri sunabilmek adına uzman ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Kaynarca Ariston Servisi Cihaz Bakımları

Kaynarca Ariston Servisi olarak Ariston markalı tüm beyaz eşyaların yıllık periyotlarda bakımı yapılmaktadır. Bakımların tamamı garantili olup, 1 yıl boyunca servis garantisi verilmektedir. Bakımlar esnasında herhangi bir parça değişimi söz konusu olursa parçalar için de 1 yıl garanti süresi verilir. Servisimizde beyaz eşyalar başta olmak üzere buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz ve kombi gibi eşyalar için cihaz bakımı yapılmaktadır. Bu eşyaların her biri yıllık periyotta bakım ve onarım isteyen cihazlardır. Tüm cihazlarınız için gerekli bakım ve onarım hizmeti servisimiz tarafından sağlanabilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken 7/24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşmaktır.

Kaynarca Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolaplarında oluşan her türlü arıza sorunlarına karşı çözüm bulan servisimiz buzdolabının soğutmaması ya da buzdolabına su gelmesi gibi sorunlar için çözüm oluşturmaktadır. Buzdolabı konusunda en fazla sorun yüksek sesle çalışma halidir. Bu gibi durumlarda servisimiz hizmet kaydını aldıktan sonra anında eve kadar gelerek ilk olarak yerinde bakım ve onarım işlemine başlamaktadır. Eğer, çözüm merkeze gitmek ise buzdolabınızı ücretsiz şekilde evinizden alarak, merkezimizde gerekli tamir işlemlerini yapmaktayız. En kısa sürede Kaynarca Ariston Servisi olarak sorunlarınıza çözüm üretip, evinize kadar buzdolabını teslim etmekteyiz. İşlemler sırasında yapılan tüm bakım ve onarım hizmetleri kayda alınmakla beraber müşteri en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir. Ayrıca fatura işlemlerinde de firmamızın yapmış olduğu tüm işlemler kayıt altına alınır.

Beyaz Eşyalara Profesyonel Ve Doğru Bakım

Kaynarca Ariston Servisi olarak çalışan her personelimiz alanında uzman ve uzun yıllara varan tecrübeye sahiptir. Bu sebeple beyaz eşyalarınız için alacağınız tüm hizmetler profesyonel bir ekibin size sunduğu hizmetlerdir. Profesyonelliğimize güvenerek, hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde yapıp, en kısa sürede ve en doğru şekilde işlemlerimizi tamamlıyoruz. Tüm Ariston marka eşyalara doğru bakım ve onarım hizmeti sunarak, eşyaların daha uzun ömürlü olmasına da katkıda bulunuyoruz. Ayrıca doğru bakım ve onarım hizmetleri eşyalarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Bu açıdan da Kaynarca Ariston Servisi olarak firmamız elinden gelen tüm özveriyi müşterilerine çekinmeden sunmaktadır.