22 Temmuz 2019

Kaynarca Beko Servisi

ile regalservisim

Kaynarca Beko Servisi

Türkiye’nin en çok satan ve ülke sınırlarını ilk aşan ve kendini dünyaya tanıtan firmalardan birisi olan Beko, güvenilirlik sıralamasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Birçok teknolojik aletin dünya üzerindeki her şeyde olduğu gibi belirli bir ömrü vardır. Üretimden itibaren eşyaya biçilen ömür üzerinden garanti süresi belirlenmektedir. Mesela 2 yıl garanti belgesi olan bir ürünün deneme testlerinde 2 yıl dayanabileceği görülmüştür, bunun üzerinden gidilmiştir. Bozulmalar, parça kırıklığı, parça oturmama, çalışmama, tuş bozukluğu vb. gibi problemler oluştuğu zaman bu problemlerin çözülmesi için teknik servislere başvurulmaktadır. Beko marka cihazlara bakan Türkiye’nin yüzlerce yerinde özel servisi bulunmaktadır. Kaynarca Beko servisi de bunlardan bir tanesidir. Kaynarca taraflarında olun olmayın Kaynarca Beko servisi problemlerinizle büyük bir sabırla ilgilenir ve çözümler üretmek için çaba gösterir.

Kaynarca Beko Servisi Hedefleri:

Kaynarca İstanbul’un güzel semtleri denildiği zaman akla gelen semtlerden bir tanesi ve bu bölgede Beko ev eşyaları olarak büyük bir bölüme hitap etmektedir. İstemediğimiz zamanlarda istemediğimiz şeyler olabiliyor ve ihtiyacımız olduğu anlarda bazı şeylerden istediğimiz kadar faydalanamıyoruz, bir sorunla karşılaşabiliyoruz. Kullandığımız ev eşyaları da istemediğimiz zamanlarda bazen kendi hatamız sebebiyle bazen ise elimizde olmayan sebeplerden dolayı bozulabilmekte, bir problem oluşabilmektedir. Bu tarz problemler dahilinde başvurmamız gereken yerler teknik servislerdir. Kaynarca Beko servisi her zaman öncelikleri listesinde, liste başına müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini koymaktadır. Her şeyden önce müşterileri memnun etmeye çalışmaktadır. Beko servisleri içi 7/24 çağrı merkezi hizmeti vermektedir. İnsanlar ulaşmak istedikleri zaman ulaşıp, istedikleri sorulara cevap alabilmekte ve istedikleri zaman için eve gelip cihaz incelemesi için randevu alabilmektedir. 

Cihazların tamirlerini, bakımlarını yapmak için Beko servisi arandığı zaman çalışanlar eve gelmekte ve onarımı evde yapmaktadır. Evde onarım sayesinde müşterilerin gözü önünde ne olacak ise olur ve müşterilerin güveni sağlanmış olur. Kısacası Kaynarca Beko servisi müşteriye hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet için çalışmaktadır.

Kaynarca Beko Servisi Ne Tür Eşyalarla İlgileniyor?

Her türlü ev eşyası aslında tamir edilebilecek haldedir. Parça çıkarılır takılır, kontroller yapılır ve cihaz eski haline getirilebilir. Kaynarca Beko servisini ev eşyalarınız bozulduğunda veya bir problem oluştuğunda arayıp bilgi alabilir ve randevu alabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, buzdolabı, kombi ve hatta saç kurutma makinesi onarım, bakım ve tamirleri için arayabilirsiniz. 7/24 ulaşımı sayesinde istediğiniz an bilgiler cebinizde. Bu tür eşyalar çok sık alınan ve değiştirilen eşya çeşitleri değillerdir. Çünkü uzun ömürlü ve çok fazla kullanışlıdır. Bu sebeple bozulan eşyalar için hemen yenisi alma planı değil de tamir ettirme planı yapılır. Güvenilir bir teknik servis bulmak da kolay değildir. Veya eşyalarınızı birilerine teslim etmek, onların içini açtırmak kolay değildir. Bu sebeplerle Kaynarca Beko servisi her şeyi gözünüzün önünde gerçekleştirmektedir. Neler yaptılar, parça adlılar mı taktılar mı her şeye şahit oluyorsunuz ve güveniniz böylece sağlanmış olmaktadır.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet almak Beko servislerindedir. Beko servislerinde her zaman memnuniyet sağlayabilirsiniz. %100 memnuniyet derecesiyle Kaynarca Beko servisi ön plana çıkmakta ve sizinle büyük oranla ilgilenmekte ve aklınızda soru kalmaması için çaba göstermektedirler.