28 Haziran 2019

Kozyatağı Klima Servisi

ile regalservisim

Kozyatağı Klima Servisi

Klimalar hem ısıtma hem de soğutma ihtiyacını karşılayan yaz kış farklı seviyelerde çalışan cihazlardır. Bu nedenle dönem dönem arıza vermeleri normaldir. Bunun yanı sıra düzenli olarak kullanılan klimalarda periyodik bakımların da ihmal etme edilmemesi gerekir. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan klimalar için profesyonel bir servis hizmeti arıyorsanız Kozyatağı klima servisi olarak sizlerin yanındayız. Bütün markaların cihazları konusunda uzman olan personellerimiz profesyonel şekilde klima bakım ve onarım işlerini yerine getirir. Gelişmiş servis ağımız sayesinde sadece Kozyatağı bölgesinde değil İstanbul’un hemen hemen her yerinde sizlere teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimle firmamız sektörün öncüleri arasında yer almaya ve garantili servis hizmeti ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.

İletişime Geçmek İçin

Her türlü marka klimalarınız için günün 24 saati çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir ve servis talebinizi hemen yapabilirsiniz. 7/24 hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan Kozyatağı klima servisi firmamız 1 yıl garantili olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda gerekli görülmesi durumunda firmamız tarafından orjinal yedek parça değişimi yapılmakta bu parçalarda garantili olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız tarafından servis öncesi arıza tespiti ücretsiz olarak yapılır. Cihazınızın arızasını belirleyen çalışanlarımız daha sonra fiyat çıkartarak sizlerin onayını alır. Onay vermeniz durumunda cihazınızın arızası yerinden kaldırılmadan evinizde giderilir. Daha büyük arızalarda çalışanlarımız evinize herhangi bir zarar vermeden cihazınızı dökerek servis firmamıza getirir ve arıza giderildikten sonra cihazınız evinize teslim edilerek yerine montajı gerçekleştirilir.

Kesin Çözüm

Kozyatağı bölgesindeki her türlü beyaz eşya ve klima servis hizmeti araçlarınıza Kozyatağı klima servisi olarak hızlı ve kesin çözüm sunuyoruz. Kombi ve klima gibi cihazlarınızın periyodik bakımları ile yakından ilgileniyor ve sizlere bakım tarihi geldiğinde hatırlatıyoruz. Kaliteli, hesaplı ve müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışımızla tanışmak için bizleri günün 24 saati çekinmeden arayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız konusunda da firmamız her zaman yanınızda. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizden bizlere ulaşmak ve servis için kayıt oluşturmak. Personelimiz en kısa sürede adresinize gelecek ve cihazlarınızdaki sorunu giderecektir.