24 Temmuz 2019

Kozyatağı Profilo Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşya arızaları hem sık rastlanan hem de çok sıkıntı veren konulardır. Özellikle ev hanımlarının en önemli yardımcısı olan beyaz eşyaların belirli aralıklarla gerekli bakımı da yapılmalıdır. Hem onarım hem de bakım için profesyonel bir servis arayanlar için Kozyatağı Profilo Servisi hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve zor anlarda yanınızda olan servis elemanlarımız bizi aradığınız gün içerisinde hemen evinize gelebilir. Kozyatağı’nda yaşıyorsanız ve acil olarak beyaz eşya servisine ihtiyacınız olursa haftanın yedi günü 24 saat hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz. Size sadece bir telefon uzaklığında olan firmamız en kısa zamanda evinize gelerek beyaz eşyalarınızın onarımını yerinde yapacaktır.

  • Kozyatağı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kozyatağı Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kozyatağı Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Kozyatağı Profilo Buzdolabı Servisi
  • Kozyatağı Profilo Klima Servisi

Kozyatağı Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makinesinde görünen tüm arızaların gün içinde tamirini yapıyoruz. Arızalı Profilo bulaşık makinesi tamiri için Kozyatağı Profilo servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yaşadığınız teknik sorunların her biri için garantili çözüm arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Kozyatağı şubemizde her onarım ve parça değişimi 1 yıl garantilidir.

Çamaşır Makinesi Arızaları

Evde en çok kullandığımız eşyaların başında çamaşır makineleri gelir. Çamaşır makineleri ile ilgili en çok karşılaşılan sorunlardan birisi iyi bir şekilde sıkmamasıdır. Eğer çamaşır makineniz sorun çıkarıyorsa vakit kaybetmeden onarımını yaptırmalısınız. Gerektiği zaman bakımı ve onarımı uzman eller tarafından yapılan çamaşır makineleri çok daha rahat çalışır ve başarılı sonuçlar verir. Sürekli sorun yaşıyorsanız çamaşır makineniz için servis çağırma vakti gelmiştir. Kozyatağı Profilo Servisi hizmetimiz her türlü çamaşır makinesi için tamirat ve bakım işini yapabilir. Hemen evinize gelerek gereken işlemi yerine getiririz. Ama çamaşır makinenizin daha ciddi bir sorunu varsa tamiratı tam donanımlı olan atölyemizde de yapılabilir.

Bulaşık Makinesi Onarımı

Evdeki en önemli yardımcılarımızdan birisi de bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinin de bazen bakımının yapılması gereklidir. Onlarla ilgili en çok karşılaşılan sorun ise bulaşıkların yeterince temizlenmemesidir. Sürekli kirli çıkan bulaşıklarla uğraşmak ise çok sıkıntı verir. Kozyatağı Profilo Servisi veren firmamızı ararsanız en kısa zamanda size ulaşırız. Yapılması mümkün ise bulaşık makinenizi evinizde tamir edebiliriz. Atölyemize götürmek durumunda kalırsak, onarımdan sonra bakım işlemini de kendimiz yaparız. Firmamızda bakım ve onarımla ilgilenen çalışanlarımız bu alanda yeterince deneyim kazanmıştır. Her türlü bulaşık makinesi konusunda profesyonel olarak onarım işlemini yapabiliriz.

Buzdolabı ve Klima Servisi

Buzdolabı ve klimalar zamanla en çok yıpranan beyaz eşyalar arasındadır. Her ikisiyle ilgili yaşanan sorunlar gündelik yaşantımızı olumsuz etkiler. Derhal çözülmesi ve tamir edilmeleri için Kozyatağı’nda hizmet veren firmamıza bir telefon etmeniz yeterlidir. Su akıtan ya da yeterince soğutmayan ya da su damlatan klimalar için yapmanız gereken tek şey bize başvurmaktır.

Orijinal ve Garantili Yedek Parçalar

Çalışanlarımız bizi aradığınız andan itibaren hemen harekete geçer ve size ulaşır. Evinizde bütün eşyalarınızın bakım ve onarım işlemini hızlı bir şekilde yapabiliriz. Eğer ağır bir işçilik gerektiren daha detaylı bir çalışma gerekli olursa atölyemiz bunun için uygundur. Yedek parça ya da gerekli olan bütün parçalar konusunda orijinal ve garantili parçalar kullanırız. Müşterilerimizin mağdur olmaması ve en hızlı şekilde sonuç alması için üstün bir çaba gösteren firmamızdaki bütün çalışanlar profesyoneldir. En iyi ve üstün hizmet anlayışı ile çalışan firmamız alanında uzmanlık kazanmış ve tecrübeli bir kadroyla birlikte hizmet veriyor. Bize başvuran herkese en kısa sürede kaliteli bir hizmet vermek için çalışmaktayız. Bize istediğiniz her saat ve her gün ulaşabilir ve bizden çok hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.