12 Aralık 2019

Küçükyalı Altus Servisi

ile regalservisim

Küçükyalı Altus Servisi

Beyaz eşyalarınızdaki küçük ya da büyük tüm arızalarınızda ve onarım gerektiren işlemlerde sizlerin yanınızdayız. Küçükyalı Altus Servisi işletmemiz sayesinde, beyaz eşyalarınız eskisi gibi çalışacak ve işleriniz aksamayacak. Evlerde çok kullanılan beyaz eşyaların bozulması, evin rutin işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Bozulan bir çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi yüzünden çamaşırlarınızı ve bulaşıklarınızı elde yıkamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumdan sizleri, Anadolu yakasındaki işletmemiz sayesinde kurtarıyoruz.

Beyaz Eşya Alanında Hizmetlerimiz

Uzman kadromuz ve çalışanlarımız, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Her alanda bilgi ve beceriye sahip olan çalışanlarımız, en kısa sürede evinizdeki beyaz eşyaları tamir etmek birçok konuda yardımcı olacaktır:

  • Su almayan çamaşır ve bulaşık makineleriniz
  • Soğutmayan buzdolabı ve derin dondurucularınız,
  • Verimli çalışmayan fırın ve ocaklarınız,
  • Eşyalarınızı yıpratan kurutucularınız konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak, hak ettiğiniz hizmeti almanız için çalışıyoruz.

Altus marka beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her sıkıntı ve bozukluk için sizlerle iletişime geçiyor ve uygun fiyatlarla onarımlarınızı yapıyoruz.

Çamaşır Makineniz Verimli Çalışmıyor Mu?

Çamaşır makineleri bağlantı sorunları ya da beyin sorunları nedeniyle verimli çalışmayı bırakan ürünler arasındadır. Su almama, suyu boşaltmama, çalışırken titreme ve gürültü çıkartma, sarsılarak çalışma ve deterjanı almama gibi pek çok sorunla sizleri baş başa bırakabilir. Bizler alanında uzman ve bilgili teknik personelimiz sayesinde sizlere çamaşır makineleriniz konusunda yardımcı olmaktayız.

Fırınlarınız Eşit Pişirmiyor Mu?

Fırınlarda en çok karşılaşılan sorun alt ve üstün eşit derecede pişmemesi hatta bir kısmın yanmasıdır. Bizler, bu küçük fakat yemek yaparken sizlere zorluk çıkartacak derecede büyük sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilmekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizi en kaliteli ve uzun süreli kullanmanız için çalışmalar yürüyoruz.

Sadece Onarım Değil Bakım da Yapıyoruz

Beyaz eşyalarınıza rutin olarak bakım yaptırmanız karşılığında, uzun süre boyunca bozulmayacağının bilincinde olmalısınız. Bakımları yapılan beyaz eşyalardaki ufak bozukluklar çok daha erken fark edilerek yerinde müdahalelerle büyümeden durdurulabilir. Ekibimiz tarafından yapılan bakımlarda tespit edilen bozukluklar da giderilmekte ve sizlere verdiğimiz hizmetimizi en kaliteli ve güvenilir şekilde ilerletmekteyiz.