11 Temmuz 2019

Küçükyalı Bosch Servisi

ile regalservisim

Küçükyalı Bosch servisi bu güne kadar Küçükyalı halkının Bosch markalı elektronik eşyalarına servis imkanını sunan bir elektronik eşya servisidir. Bu zamana kadar Küçükyalı halkının güvenini ve beğenisini kazanan servisimiz sizlere servis imkanı sunmaya devam ediyor. İsmini hem dünyada hem de ülkede fazlasıyla duyuran Bosch, üretmiş olduğu elektronik ev aletleri ve eşyaları ile neredeyse hepimizin evine girmiş durumda. Fakat bazen bu eşyalar zamanında etkisi ile arızalanabiliyor ya da bakım isteyebiliyor. Bizlerde tam bu sebepten dolayı sizlere Bosch markasının servis imkanını sunuyoruz. Eğer sizlerde evinizde bulunan Bosch markalı elektronik eşyanızdan şikayetçiyseniz bizlere hemen ulaşabilir ve servisimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaraları sitemizde mevcut. Bizlere bu numaralardan ulaşabilirsiniz. Üstelik çağrı hizmetleri hattımız sizlere her daim hizmet verebilmek adına 7/24 açık tutulmaktadır. 

Küçükyalı Bosch servisi evinizde bulunan Bosch markalı elektronik eşyalarınızın bakımını ve tamirini yapabilen bir servistir. Yapmanız gereken bizlere ulaşarak gerekli bilgileri arızanın türünü bize belirtmenizdir. Telefonlarımızı arayarak servisimizi de arayabilir ya da bilgi de alabilirsiniz. Servis istediğiniz takdirde bize belirli bir gün ve saat bildirerek servisimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle cihazlarınızı servisimize getirmekten kurtulacaksınız. Küçükyalı Bosch servisi sizlerin cihazlarınızı onarmakla kalmıyor ayrıca sizlere garantide sunuyor. Uzman ekiplerimizin yapmış oldukları işçiliklere tam 1 yıl garanti sunuyoruz. Böylece sizleri arızanın tekrarlamasından doğacak maliyetlerden de kurtarmış oluyoruz. 

Küçükyalı Bosch servisi, Küçükyalı halkının servis ihtiyaçlarını gidermek adına yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Eğer sizlerde Bosch markalı bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kombi ve klima gibi elektronik eşyalara sahipseniz ve elinizdeki cihazlarda arızanız varsa bizlere ulaşabilir ve arızalarınızı onarmak için Küçükyalı Bosch servisimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz sizlerin çağırmasından itibaren en kısa zamanda sizlere ulaşacaktır. 

Küçükyalı Bosch servislerinden yararlanmak için bizlere telefon numaramız ile ulaşabilir ve servislerimizi çağırabilirsiniz. Cihazlarınızın yedek parçalarını da yanlarında taşıyan ekiplerimiz cihazınızı kısa sürede onaracak ve sizlere teslim edecektir. Üstelik tüm bu işleri evinizde sizlerin de gözetimi altında yaparak şeffaf bir hizmet sağlayacaklar.