14 Aralık 2019

Küçükyalı Samsung Servisi

ile regalservisim

Küçükyalı Samsung Servisi

Beyaz eşya onarım servisi olarak hizmet veren firmamız İstanbul’un Maltepe ilçesinde hizmet veriyor. Samsung markasına ait beyaz eşyaların tamirini yapan firmamız tamir işlerinde alanında deneyimli olan personellerle çalışıyor.

Servis Hizmeti Verdiğimiz Beyaz Eşyalar

Personellerimiz Samsung marka beyaz eşyaların her türlü arızalarını gideriyorlar.

Firma olarak servis hizmeti verdiğimiz beyaz eşyalar şunlardır,

  • Buzdolabı
  • Kurutma makinesi
  • Fırın
  • Derin dondurucu
  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi

Genelde yerinde hizmet veren firmamız arızanın neden kaynaklandığını tespit ederek arızanın giderilmesi için uygun ekipmanlarla çalışıyor. Eğer arıza bulunan beyaz eşyalarda parça değişimi gerekiyorsa parça değişimini de yapan elemanlarımız beyaz eşyaları çalışır durumda sahiplerine teslim ediyor.

Uygun Fiyatlarla Servis Hizmeti

Deneyimli elemanlarla çalışan Küçükyalı Samsung servisi olarak yaptığımız bakım ve onarım hizmetlerinde müşterilerimizden uygun ücretler talep ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizi sıkıntıya sokmayarak müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz.

Fırın Arızalarına Çözüm

Samsung beyaz eşya servisi olarak mutfaklarda sıkça kullanılan fırınların meydana gelen arızalarını ortadan kaldırmak için hizmet veriyoruz. Arızalarına çözüm bulduğumuz Samsung marka fırınlar arasında ankastre fırınlar, mikrodalga fırınlar ve ocaklar yer alıyor. Bu fırınlarda görülen pişirmeme, ışığı yanmama, gaz gelmeme ve çalışmama sorunları başta olmak üzere her türlü sorunu ortadan kaldırıyoruz. Yaptığımız tamirat işleminden sonra kişiler rahatça yemeklerini fırınlarında pişirebiliyorlar.

Kurutma Makinesi Arızalarına Çözüm

Çamaşırlarının çabuk kuruması için kişiler kurutma makinesi kullanıyorlar. Bazı durumlarda kurutma makineleri ıslak olan çamaşırları kurutmuyorlar. Böyle bir durumla karşılan kişiler arızanın giderilmesi için firmamızı seçtiklerinde verdikleri adrese giderek kurutma makinesinin kurutmama ve diğer sorunlarının giderilmesini sağlıyoruz. Deneyimli elemanlarımız sayesinde kurutma makinelerinin eskisi gibi kolay bir şekilde çamaşırlarını kurutmalarını sağlayarak ürünlerini sağlam bir şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz.

Derin Dondurucu Arızalarına Çözüm

Kışlık yiyeceklerini günlük buzdolaplarında saklayamayan kişiler derin dondurucu ürünlerini kullanıyorlar. Son derece geniş ve çok fazla yiyeceğin bozulmadan saklanmasını sağlayan bu makineler zaman için yıpranıp çalışamaz duruma geliyorlar.

Derin dondurucular dondurma görevini yerine getirmiyor veya uyarı verebiliyor. Bu çeşitteki arızaların sebebi bazen basit bir hatadan olurken bazen de parça değimi gerekebiliyor. Bunun için işini bilen servise başvurmak gerekiyor. Aksi durumda kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Müşterilerimiz bizlere Samsung derin dondurucularında yaşadıkları sorunları çözmemiz başvurduklarında bizler öncelikle arızaların kaynağın tespit etmeye çalışıyoruz.

Sorunun sebebini bulduktan sonra sorunu ortadan kaldırıyoruz ve müşterilerimizin derin dondurucularını güvenle kullanabilmelerini sağlıyoruz. Firma olarak verdiğimiz servis hizmeti karşılığında uygun ücretler talep ediyoruz.