12 Temmuz 2019

Maltepe Siemens Servisi

ile regalservisim

Maltepe Siemens servisi bu güne kadar çalışmış olduğu Maltepe semtinde bütün Maltepelilerin sevgisini kazanmakla birlikte güveni de kazanmayı başarmıştır. Siemens markalı cihazların servis imkanını sunan işletmemiz sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Evinizde bulunan Siemens markalı eşyalarınızı tamir ettirmek ya da bakım-onarımını yaptırmak istiyorsanız bizlere kesinlikle ulaşmalısınız. Maltepe Siemens servisi sizlerin her daim ulaşabilmesi ve yardım alabilmesi için telefonlarını 7/24 açık tutmaktadır. Çağrı merkezimiz sizler için günün her saatinde açık olacaktır. Böylece sizlere her daim yardım edebilecek ve sizlere servisimizi en kısa zamanda ulaştırabileceğiz. Bizleri arayarak servislerimizden yararlanabilirsiniz. 

Maltepe Siemens servisi ev eşyalarınızın bakımını, onarımını ve tamirini üstlenen bir işletmedir. Siemens markalı beyaz eşyalarınız ile yaşadığınız sorunlarınızı bizlere bildirerek onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Siemens markalı cihazlarınız ile yaşadığınız sorunları bizlere anlatmanız yeterli olacağı gibi cihazınızı da servisimize getirmenize gerek kalmayacak. Alanında uzman olan ekibimiz sizlerin belirlediği tarihlerde evinize misafir olacak ve cihazınızı hiç yerinden oynatmadan onaracaklardır. Bu sayede sizlerde cihazlarınızı servise götürmekten kurtulacak ve böylece zamandan da kazanmış olacaksınız. Ekibimiz sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için yoğun bir mesai harcıyor. Her sorunun altından kalkabilecek niteliklerde olan uzman ekibimiz yaptığı işin de arkasında duracak kadar çalışkan. Çünkü servisimiz cihazınızda ki sorunu çözdüğü takdirde aynı yerden bozulmayacağına dair 1 yıl garanti sunuyor. Böylece sizlere yaptığı işten ne kadar emin olduklarını gösteriyorlar. Eğer bozulursa da ücretsiz bir şekilde sizlere tekrardan servis imkanı sunuyoruz.

Siemens markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, kombi, buzdolabı, kurutma makinesi gibi eşyalarınızın her türlü tamir, bakım ve onarımını üstlenen servisimiz sizlere de güven vermiş oluyor. Eğer sizlerde Siemens markalı eşyalarınızdan şikayetçiyseniz bizlere telefonlarınız aracılığı ile ulaşarak eşyanızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Maltepe Siemens servisi sizlerin hizmetine her daim hazır olan bir ekip barındırmaktadır. Cihazlarınızı hiç yerinden oynatmadan evinizde onarıyor ve sizlere çalışır durumda teslim ediyoruz. Lazım olabilecek her türlü yedek parçayı da servisimiz sağlamaktadır. Eğer sizlerde bize ulaşmak istiyorsanız hemen şimdi bizleri arayabilirsiniz.