11 Ocak 2021

Moda Regal Servisi

ile regalservisim

Moda Regal servisi, Regal kullanıcılarına tamir, periyodik bakım, montaj ve kapak tamir hizmetleri sunuyor. Regal beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde tamiri için Moda şubemize kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar ve değiştirilen tüm parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Regal servisi için hemen arayın.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken vakit kaybetmeden teknik servis desteği almaktır. Titiz ve kaliteli bir hizmet için yapmanız gereken tek şey Moda Regal servisi arayıp modeli ile birlikte arıza kaydı bırakmaktır. Tüm Regal buzdolabı arızalarında çözümü yerinde üretiyoruz. Asla buzdolabınız taşınmıyor. Yerinde ve aynı gün içinde Regal buzdolabı servisi için hemen arayın.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makineleri ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Deneyimli kadro, full donanımlı servis araçları ve 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezi ile Moda Regal servisi sizlere hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, yıkamaya geçmeyen tüm Regal çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyor.