11 Ocak 2021

Moda Regal Servisi

ile regalservisim

Moda Regal servisi, Regal kullanıcılarına tamir, periyodik bakım, montaj ve kapak tamir hizmetleri sunuyor. Regal beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde tamiri için Moda şubemize kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar ve değiştirilen tüm parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Regal servisi için hemen arayın.

Moda Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken vakit kaybetmeden teknik servis desteği almaktır. Titiz ve kaliteli bir hizmet için yapmanız gereken tek şey Moda Regal servisi arayıp modeli ile birlikte arıza kaydı bırakmaktır. Tüm Regal buzdolabı arızalarında çözümü yerinde üretiyoruz. Asla buzdolabınız taşınmıyor. Yerinde ve aynı gün içinde Regal buzdolabı servisi için hemen arayın.

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigortayı attırıyorsa ihmal etmeden bizleri arayın. Moda şubemiz tüm Kadıköy ilçesi geneline gün içinde geliyor ve onarımları yerinde yapıyor. Profesyonel bir Regal buzdolabı tamiri için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede tüm modelleri tamir edebiliyoruz. Buzdolabı arızaları arasında en uzun süren ve en zor olan ana motor değişimidir. Donanımlı servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız sayesinde Regal buzdolabı motor değişimi işlemini yerinde yapıyoruz.

Moda Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makineleri ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Deneyimli kadro, full donanımlı servis araçları ve 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezi ile Moda Regal servisi sizlere hızlı, kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, yıkamaya geçmeyen tüm Regal çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyor.

Çalışmayan çamaşır makinenizin telafisi yoktur. Bu yüzden en kısa sürede tamir edilmelidir. Çamaşır makinesinin önemini bilen bir firma olarak arızaların neredeyse tamamını yerinde gideriyoruz. Kazan değişimi dahil tüm işlemleri evinizde yapmaya çalışıyor ve onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Su akıtma problemi olan cihazlarda kazan değişimi değil de onarımı gerekirse atölye ortamı şarttır.