5 Mart 2021

Suadiye Ariston Servisi

ile regalservisim

Suadiye Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına aynı gün içinde tamir hizmeti veriyor. Arızalı, çalışmayan Ariston beyaz eşya ve kombiler için hızlı çözüm istiyorsanız Suadiye servisimizi vakit kaybetmeden arayın. Firmamız sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor. Üstelik değiştirdiğimiz parçaların tamamı orijinaldir. Titiz ve kaliteli çözüm istiyorsanız doğru servistesiniz.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makineniz hata kodu veriyorsa bizi arayarak hata kodlarının ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Fakat burada bilmeniz gereken hata kodu direkt parçayı işaret etmez. Örneğin ekranda kilit işareti çıkıyor ise bu kapı kilidi arızası anlamına gelmeyebilir. Ariston çamaşır makinesi kilit işareti ana motor arızalarında da çıkmaktadır. Suadiye Ariston servisi olarak tüm hata kodlarını cihazlarınızı taşımadan yerinde gideriyor ve değiştirdiğimiz parçalara garanti veriyoruz. Her işlem bitiminde taktığımız parçadan sonra cihazlarınızı test ediyor size öyle teslim ediyoruz. Üstelik garantiyi işlem bitiminde evinizde veriyoruz. Garantili tamir hizmeti için Suadiye Ariston servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

1 yıl garantili Suadiye Ariston servisi

Firmamız işlemlerde orijinal parça kullanır. Parçalar değişim garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan cihazların servis önceliği vardır. Sistemde otomatik olarak buzdolaplarından sonra ilk sıraya yerleşirsiniz. Suadiye Ariston servisi olarak genelde tüm servislere gün içinde gidiyoruz. 1 yıl garantilidir belgesi size işlem bitiminde imzalı olarak verilir.