31 Mayıs 2019

Suadiye Bosch Servisi

ile regalservisim

Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima modelleri için teknik servis hizmetleri sunan Suadiye şubemiz onarımları yerinde yapıyor. Titiz ve kaliteli bir Bosch servis hizmeti için dilediğiniz zaman Suadiye şubemizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Suadiye şubemiz tüm Bosch parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. 1 yıl garantili Bosch servis hizmeti için Suadiye şubemizi arayın. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Suadiye Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabınız soğutmuyor mu? Size en yakın şubemiz tüm Bosch buzdolabı arızalarına aynı gün içinde müdahale edecektir. Kusursuz bir onarım için kesinlikle doğru adrestesiniz. Suadiye bosch servisi olarak yaptığımız tüm buzdolabı onarımlarına 1 sene garanti veriyor. Garantili buzdolabı onarımı için bizi şimdi arayın. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun tüm sorunlarını yerinde giderecek ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Bosch buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz.

Suadiye Bosch Kombi Servisi

Bölgedeki en çok kullanılan kombi markası olan Bosch’un tüm kombi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Bosch kombiler için yerinde Bosch kombi servis hizmeti veriyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak Bosch kombi tamir hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Suadiye bosch servisi olarak Bosch kombiler için yıllık bakım hizmetleri de sunuyoruz. Pratik ve ekonomik bir Bosch kombi bakımı için bizi hemen arayın.

Bosch Klima Servisi

Bosch klima modelleri için bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Sıcak yaz günlerinde aralıksız olarak çalışan Bosch klimalar bakımsız kalmış ise ortama koku yayabilir veya kısa sürede arızaya geçebilir. Yaz gelmeden klimanıza bakım yaptırmak size tasarruf sağlayacaktır. Kaliteli bir Bosch klima periyodik bakımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz Suadiye semtinde ikamet eden Bosch klima kullanıcılarına gün içinde servis desteği veriyor.

1 Yıl Garantili Bosch Servis

Suadiye şubemiz yıllardır bölgede ikamet eden Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyor. Servisimiz tüm değişen parçalara ve yapılan onarımlara 1 sene garanti vermektedir. Garanti süresi içindeyken arızalanan Bosch cihazınızın servis önceliği vardır.