18 Haziran 2019

Suadiye Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Suadiye semtinde ikamet eden Demirdöküm kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Hem kombi hemde klima ekipleri ile Demirdöküm marka tüm cihazların onarımlarını ve bakımlarını yapan firmamızda işlemler yerinde yapılır. Değişen parçalar ve onarımlar 1 sene servis garantilidir. Garantili bir Demirdöküm servis hizmeti için Suadiye şubemizi hemen arayabilirsiniz. Sektörün en eski ve gelişmiş servis firmalarından biri olarak garantisi dolmuş tüm cihazlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Sağlamlığı ve teknolojisi ile ilk tercihler arasında olan Demirdöküm marka kombiler için teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili onarım yapan servisimiz tüm modeller için gerekli olacak yedek parçalara sahiptir. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz sıcak su vermeyen veya petekleri ısıtmayan tüm Demirdöküm kombi modelleri için sizlere pratik çözümler sunuyor. 1 sene garantili Demirdöküm kombi servisi için doğru adrestesiniz. Bizi hemen arayarak aynı gün içinde servis talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Klima Servisi

Yaz aylarının vaz geçilmez cihazı Demirdöküm klimalar için teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız tüm klima onarımlarına 1 yıl garanti veriyor. 1 yıl garantili Demirdöküm klima servisi için Suadiye Demirdöküm servisi şubemizi şimdi arayın. Su akıtan, ses yapan, kötü kokan, soğutma yapmayan veya ısıtma yapmayan tüm klimaları yerinde tamir ediyoruz.

Hızlı Demirdöküm Servisi

Servisimiz Suadiye bölgesinde hızlıca destek hizmeti sunmaktadır. Donanımlı servis araçlarımız ile siz Suadiye bölge sakinlerine gün içinde Demirdöküm servis hizmeti veriyoruz. Arızalı veya bakıma ihtiyaç duyan Demirdöküm cihazlarınızın tüm sorunlarını en hızlı şekilde gidermek için bizi şimdi arayın. Bölgedeki en eski ve köklü servis firmalarından biri olarak sizlere pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Servisimiz haftanın 6 günü servis desteği vermektedir. Çağrı merkezimiz ise kesintisiz bir şekilde telefon desteği vermektedir.

Suadiye şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Demirdöküm cihazlar 1 yıl garantilidir. Garantili Demirdöküm servisi için Suadiye şubeyi arayarak bilgilerinizi bırak