18 Ağustos 2019

Ümraniye Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Ümraniye Demirdöküm servisi, hem kombi hemde klima cihazlarınız için aynı gün içinde teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Profesyonel ve kaliteli bir Demirdöküm servisi için Ümraniye şubemizi hemen arayın. İhtiyacınız olduğu her zaman bizlere muhakkak ulaşabilirsiniz. Gerek sabit hattımız gerekse Whatsapp üzerinden dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Ümraniye ilçesinde Demirdöküm Servisimiz bulunmaktadır. Yalnızca Demirdöküm kullanıcıları için geçerli olan arıza çözümleri sunmaktayız. Kullanıcıların yaşadıkları arızaları internet sitemizden randevu almaları doğrultusunda hızlı bir şekilde müşteriye ulaşmaya çalışmaktayız. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarak da size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hızlı bir şekilde size ulaşırız ve beyaz eşyanızın arızasını bulabiliriz. Çalışanlarımız eğitimli profesyonel bir ekiptir ve üst düzey hizmet vermektedir. Misyonumuz müşterilerimizin sorunlarını dinleyip çözüm bulup onları bu hizmetten son derece memnun olarak bırakmaktır.

Türkiye’nin ısıtma ve soğutma sistemlerinin öncü firmalarından olan Demirdöküm yaygın servislerinden biri olan Ümraniye Demirdöküm Servisi size işinde profesyonel ekiplerle birlikte kesin ve hızlı çözümler sunmaktadır. Fakat bu servisten yararlanmak için bir Demirdöküm kullanıcı olmalısınız. Harici beyaz eşya kullanılanların bu servisten yararlanamayacağını söylemek zorundayız. 7/24 çalışan Ümraniye Demirdöküm Servis olarak kombi ve klima arızasının çözümü bizim için önceliktir. 

Bizi aramadan önce yapmanız gereken birtakım kontroller olabilir. 

 • Prizden kaynaklanan cihaza elektrik ulaşamama durumu olduğunu düşünüyorsanız, kontrol etmelisiniz. Fakat prizin çalıştığına eminseniz, çalıştığı halde cihaza elektrik gitmediğine emin oluyorsanız, bir de bunlara bakın:
 • Cihazınızı (kombi veya klima) belli dönemlerde kullanıyorsanız da bu tür arızaları yaşıyor olabilirsiniz. Mesela mevsimsel olarak kullanılan cihazlar arıza çıkartabilir. Mevsimsel değil de, belli dönemlere yayarak cihazınızı çalıştırırsanız bu durumdan kurtulma ihtimaliniz olabilir.
 • Eğer elektrik kesintisi sonucunda klima veya kombi çalışmıyor, arıza veriyor ise bunun en temel nedeninin sigorta atması olabilir. Bu değilse, bizi arayın ve incelememizi isteyin.
 • Klimada hava filtresinin kirli olup olmadığına bakın. Bu önemli bir etkendir.
 • Ayrıca klimada yine oda sıcaklığı ayarlarını kontrol etmeyi unutmayın. Isıtma tercihinde bulunuyorsanız güneş (heat) görünmeli. Fakat soğutma arıyorsanız mutlaka bir kar işareti olmalı.
 • Uzaktan kumanda sinyalini yakalayamıyor iseniz cihazınız bu sinyali alamıyor olabilir. Elektriğinde bir sıkıntı olabilir.
 • Cihazın içindeki sigorta atmış olabilir.
 • Cihazlarınıza 1 yıldan fazladır bakım yapmıyorsanız bu da arızanın kesin bir belirtisidir. 1 yılı geçtiğine eminseniz kesinlikle Ümraniye Demirdöküm Servisi arama vaktiniz gelmiş demektir.

Neden Ümraniye Demirdöküm Servisi?

Çünkü biz Ümraniye Demirdöküm Servisi, Demirdöküm firmasının özel servisi olarak size hizmet vermekteyiz. İşimizde deneyimli ve profesyonel personellerle cihazların neden arıza verdiğini çözmeye çalışırız. Firmamızca çalışan personeller düzenli eğitim görmektedir. Bunun sebebi de gelişen teknolojinin getirdiği durumlar diyebiliriz. Çoğu beyaz eşya artık akıllı eşya olarak adlandırılıyor ve her dönem bunların gelişimlerini görmekteyiz. Gelişen teknolojiyle birlikte, bu şekilde personellerimiz Demirdöküm eşyalarında üst düzey bilgili olup aynı zamanda üst düzey hizmet vererek siz müşterilerimizi memnun etmek bizim görevimiz. 

Ümraniye Demirdöküm Servisi İmkanları

 • Randevulu sistem internet sitemizde mevcuttur.
 • 7/24 çalışan personel sizi mağdur etmeden arızayı hızlı bir şekilde tespit edebilir.
 • Müşteri hizmetleri çözüm odaklıdır. Arıza kaydınızı alarak personelleri size doğru yönlendirir.
 • Hızlı ve güvenli çözüm sunan Ümraniye Demirdöküm Servis müşteri odaklı bir servistir. Şikayetlerinizi dinler, önerilerinizi göz önünde bulundurur ve elektronik cihazlarınızın sorununu hızlı bir şekilde çözer.
 • Arıza vermiş parçaların yerine orijinal parçalar kullanılır ve bunlar 1 yıl garanti kapsamı içinde olur.  Demirdöküm orijinal olmayan ve yan sanayi diye adlandırılan parçaları kullanmaz.

1 Yıl Garantili Demirdöküm Servisi

Servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Yıllardır Ümraniye ilçesinde Demirdöküm kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız arıza onarımlarını yerinde yapıyor. Titiz ve kaliteli bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Donanımlı servis araçlarımız ile yaşadığınız sorunları en kısa sürede gideriyoruz. Tüm onarımlara ve orijinal parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.