7 Kasım 2019

Ünalan Ariston Servisi

ile regalservisim

Elektronik cihazların kullanım kalitesini doğrudan etkileyen en önemli konu kuşkusuz profesyonel servis hizmetimizdir. Servis hizmetimizin kaliteli olması ve gerekli yedek parçanın kısa sürede tedarik etmesi, hizmet programımızın başarılı olmasında etkili rol oynamaktadır. Firmamızın uzmanlık alanı günlük yaşantımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar, ısınmamızı sağlayan kombiler ve serinlememizi sağlayan klimalardır. Ünalan Ariston servisi yeni cihaz tamir ve bakımı için bizi aramanız yeterlidir.

Hizmette Güvenin Adresindesiniz

Güvenilir ve kaliteli servis hizmetine ihtiyaç duyan elektronik beyaz eşyalar, uzmanlık alanımıza girmektedir. İşinin ehli servis personelimiz, güveni ön plana alarak hareket etmektedir. Fiyat konusunda, parça montajında ve Ünalan Ariston servisi konularında müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Servimizde Sertifika Önemlidir

Elektronik parçalardan oluşan ve teknolojik özelliğe sahip olan klimalar, ısınmak için kullanılan kombiler ve beyaz eşyalar, teknik eğitim gerektirmektedir. Ekibimiz, gerekli teknik eğitime sahip bilgili kişilerden oluşmaktadır. Teknik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanmışlardır. Ünalan Ariston servisi sertifika konusu, firmamızın en önemli konularından biridir.

Zamanla Yarışıyoruz

Servis ekibimiz için zaman çok önemlidir. Tamir ve bakım için uygun ortam oluşmadığı zaman ekibimiz yeni bir tarihe randevu vermektedir. Her müşteri için belli bir süre ayırıyoruz. Bu süre zarfında servis elemanlarımız gerekli bakım ve onarım işlemini yapabilmelidir. Firma elemanlarımız, bakım işleminin yanı sıra tamir işlemini de cihazın olduğu yerde gerçekleştiriyor. Cihaz montajında da ekiplerimiz oldukça tecrübelidir.

Neden Profesyonel Hizmet Programımızı Tercih Etmelisiniz?

Servis hizmeti konusunda deneyimli olan ve aynı zamanda tecrübeli personellerle çalışan şirketimiz, profesyonel tamir ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Hizmet programımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Cihazınızın kullanım kalitesi üst seviyeye çıkar.
  2. Büyük arızaların meydana gelmemesi için profesyonel bakım hizmeti önemlidir.
  3. Profesyonel servis hizmetimiz yedek parça desteklidir.
  4. Elemanlarımız sertifikalıdır ve tecrübelidir. Bu nedenle cihazınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen servis hizmeti, cihaz performansını ve kullanım kalitesini etkiler. Bu nedenle, işinde uzman elemanlarımızı tercih etmeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz ve en uygun zamana randevu alarak servis hizmetimizde faydalanabilirsiniz.