23 Mart 2019

Yakacık Protherm Servisi

ile regalservisim

Yakacık mahallesinde ikamet eden Protherm kombi kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Yakacık Protherm servisi olarak bölgede ikamet eden kombi kullanıcıları haftanın 6 günü bizden teknik destek alabilir. Kaliteli ve garantili bir kombi tamiri istiyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimiz bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor. Yerinde ve garantili kombi tamiri için doğru adrestesiniz.

Yakacık Protherm Kombi Bakım

Protherm kombi modelleri ülkemizde en çok tercih edilen cihazlardır. Protherm kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Kaliteli ve titiz bir kombi bakımı için Yakacık Protherm servisi arayarak teknik yardım talep edebilirsiniz. Kusursuz bir bakım hizmeti almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Servisimiz bölgedeki en eski kombi tamir firmalarından biridir ve yapılan onarımlara 1 sene garanti verir. Peki kombi bakımı neden gerekli? Kombi bakımında cihazın tüm ayarları ve bakımı yapılacağı için kombi daha rahat çalışacaktır ve hızlı ateşleme yapacağı için doğal gazdan tasarruf sağlayacaktır.

1 Yıl Garantili Protherm Servisi

Yakacık Protherm olarak yaptığımız tüm kombi onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. 1 sene garantili kombi tamiri için Yakacık Protherm servisi şimdi arayın. Servisimiz bölgedeki en eski teknik servislerden birisidir. Bu sayede cihazın sorunu ve modeli ne olursa olsun yerinde onarımını yapabiliyoruz. 1 yıl garantili Protherm kombi tamiri için Yakacık şubemizi şimdi arayın. Servisimiz sizden gelen servis çağrılarına haftanın 7 günü cevap veriyor. Kesintisiz servis hizmeti almak için Yakacık şubemizi şimdi arayın.