18 Haziran 2019

Yenisahra Ariston Servisi

ile regalservisim

Ariston kullanıcıları için teknik servis hizmetleri veren firmamız arızalara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili Ariston servis hizmeti için Yenisahra şubemizi şimdi arayın. Şubemiz haftanın 6 günü servis desteği vermektedir. Çağrı merkezimiz ise haftanın 7 günü aralıksız destek sunmaktadır. Titiz ve kaliteli bir hizmet için Yenisahra Ariston servisi hemen arayın. Şubemiz 1 sene garantili parça değişimi yapmaktadır. Ariston çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombiler için teknik destek veriyoruz.

1 Yıl Garantili Ariston Servis

Ariston cihazlarınıza 1 sene garantili onarım yapıyoruz. Parça değişimleri kesinlikle orijinal parçalar ile yapılır ve parçaların 1 sene garantisi vardır. Garanti süresi içindeyken arızalanan parça ücretsiz olarak değiştirilir. Kullanıcı hataları ve yüksek voltaj arızaları garantiye girmez. Garanti süresi içindeki cihazların servis önceliği vardır. Servisimiz tarafından yapılan cihazınız tekrar arızalanır ise Yenisara Ariston servis firmamızı arayarak size verilen garanti formundan müşteri numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır.

Yerinde Ariston Servisi

Firmamız donanımlı servis araçları ve tecrübeli teknikerleri ile sizlere kusursuz bir Ariston servis desteği sunuyor. Eski yeni tüm Ariston cihazlarınızın onarımını yerinde yapıyoruz. Kullanıcı olarak sizin yapmanız gereken arıza kaydı yaptırırken cihazın tam modelini ve arızasını bildirmeniz. Geriye kalan tüm işlemleri servisimiz yerinde halledecektir.

Ariston Kombi Servis ve Bakım

yenisahra ariston servisi

Yenisahra semtinde yıllardır Ariston kombi kullanıcıları için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız tüm işlemler için ekonomik çözümler üretmektedir. Her sene yapılan kombi bakım kampanyaları ile kombinizin daha uzun ömürlü olmasını ve doğal gaz faturanızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bunun dışında sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan, su akıtan veya ses yapan Ariston kombiniz içinde aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Servisimiz son derece ekonomik fiyatlara onarım desteği vermekedir.

Ariston Buzdolabı Servisi

Şık tasarımları ve inox modelleri ile buzdolabı kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelen Ariston dolaplar için tamir hizmeti veriyoruz. Servisimiz Ariston buzdolabı arızalarına aynı gün içinde çözüm üretmektedir. Ayrıca servisimiz tarafından yapılan onarımlara 1 sene garanti verilmektedir. Ariston buzdolabınızın tüm arızaları için Yenisahra şubemizi hemen arayın.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Yıllardır Ariston cihazlar için onarım hizmetleri veren firmamızda tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Aynı gün içinde ve yerinde onarım hizmeti almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Profesyonel teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Yenisahra Ariston servisi şubemizde çalışan ustaların her biri alanında uzman kişilerdir. Firma olarak ustalarımıza sunduğumuz teknik donanım ve orijinal yedek parçalar ile kusursuz tamir hizmeti veriyoruz. Bize göre her arıza yerinde çözülebilir. Bulaşık makinesini taşımak hem hamallık hem de vakit kaybı gerektirir.