12 Ocak 2020

Ziverbey Regal Servisi

ile regalservisim

Her işte olduğu gibi tamir işlemlerinde de işin ehlini tercih etmek gerekir. Bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde profesyonelliği ön plana çıkaran şirketimiz, işin ehli elemanlardan oluşmaktadır. İşi ehline ver, sözünün ön plana çıktığı servis hizmeti, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Ziverbey Regal servisi gerektiğinde elemanlarımız Ziverbey’e söz verdiği saatte ulaşmaktadır.

Uzman Regal Servisi

Beyaz eşya kategorisinde pratik çözüm seçeneklerini bir araya getiren şirketimiz, işi bilen elemanlardan oluşmaktadır. Ocak, fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar arızalandığı zaman mutlaka işin ehli tercih edilmelidir. Kendiniz veya tamirci olmayanlar, beyaz eşyaları tamir etmemelidir. Hayatımızın bir parçası haline gelen bu eşyalar ve benzeri eşyalarda her zaman uzmanlık önemlidir.

Garantili Regal Servisi

İşini meslek edinmiş elemanlarla çalışmaya devam eden firmamız, işini ciddiye alan ve işini meslek edinmiş kişilerle çalışmaktadır. Zirverbey Regal servisi hizmetinde aradığınız profesyonel çözümler için müşteri hizmetlerimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Firmamız Neden Tercih Ediliyor?

Uzmanlık isteyen servis hizmetimiz, bu kategoride her zaman için tercih edilmektedir.

Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan şirketimiz, şu hususlardan dolayı tercih edilmektedir:

  1. Zamanı iyi kullanan elemanlarımız, söz verilen zamanda adresinize gelerek tamir işlemini gerçekleştirmektedir.
  2. Servis hizmetimiz her zaman için yedek parça destekli gerçekleşmektedir.
  3. Hizmette kaliteyi ve güveni ön plana aldık. Hizmette güven ve kaliteyi çalışma prensibi haline getiren ekibimiz, servis hizmetinde marka haline gelmiştir.
  4. Müşteri memnuniyetini tercih eden personelimiz görgü kuralları çerçevesinde hareket etmektedir.
  5. Bakım, montaj ve tamir konularında isteğinize göre hareket eden elemanlarımız, cihazları bulundukları yerde tamir etmektedir.

Profesyonel elemanlarla hizmet vermeye devam eden ekibimiz, dakikalar içerisinde tamir işlemini bitirmektedir.

Beyaz Eşya Tamiri İçin Doğru Yerdesiniz

Yılların deneyimine sahip firmamız, tamir konusunda güven veren ve gerekli sertifikaya sahip elemanlarla çalışmaktadır. Firma elemanlarımız, 7/24 hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. Özellikle yeni cihazların tamiri konusunda düzenli bir şekilde eğitilen servisimiz, teorik ve pratik Ziverbey Regal servisi imkanına sahiptir. İşinde başarılı olan ve bu sektörde adından sıkça söz ettiren kuruluşumuz, serviste tercih edilen bir markadır.