26 Ağustos 2020

Acıbadem Arçelik Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Arçelik servisi, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına bölgesel servis hizmeti veriyor. Pratik ve ekonomik çözümler için bizi hemen arayın. Şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Arçelik servis için hemen arayın. Firmamız marka bağımsız özel servis desteği vermektedir.

Acıbadem Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşyaların tamiri için bizi arayabilirsiniz. Eski yeni tüm cihazlara tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın onarımını yaptığı cihazlar aşağıdadır.

  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik kurutma makinesi tamiri
  • Arçelik buzdolabı tamiri
  • Arçelik derin dondurucu tamiri
  • Arçelik fırın tamiri
  • Arçelik ocak tamiri

Acıbadem Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen çamaşır makinesi markalarının başında gelen Arçelik çamaşır makineleri için tamir hizmetleri sunuyoruz. 1 yıl garantili Arçelik çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın. Acıbadem Arçelik servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Servisimizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Arçelik çamaşır makinesi için tamir hizmeti talep edebilirsiniz.

Acıbadem Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ev hanımlarının eli ayağı olan Arçelik bulaşık makinelerini gün içinde tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir ve bakım hizmetleri alabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Acıbadem Arçelik servis olarak semtimizde ikamet eden müşterilerimize haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Özellikle haftanın 6 günü çalışan müşterilerimiz pazar günü için servis talebi açtırabilir. Fiyatlarımız son derece ekonomik ve değiştirdiğimiz parçalar kesinlikle orijinaldir.

Acıbadem Arçelik Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Arçelik dolabınız için yerinde onarım desteği veriyoruz. Ana motor değişimi gibi ağır işlemlerin hepsini yerinde yapıyoruz. Aynı gün içinde Arçelik buzdolabınızı soğutur hale getiriyoruz ve işlemlerin hepsine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili onarım yaptırmak istiyorsanız Acıbadem Arçelik servisi aramanız yeterli olacaktır. Arçelik buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biriyiz ve sizlere yerinde çözümler sunuyoruz. Arçelik buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun elbette tamiri mümkündür. Günümüzde beyaz eşya ürünlerine gelen zamların haddi hesabı yok. Bu yüzden cihazlarınızın arızası veya modeli ne olursa olsun tamiri her zaman en ekonomik çözümdür.