19 Haziran 2019

Acıbadem Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

En gelişmiş ürünler beyaz eşya kategorisinde evlerimizde bulunmaktadır. Televizyon ve tüm beyaz eşyalar için hayatımızı kolaylaştırmak adına yeni gelişmeler yapılmaktadır. Tabi ki bu ürünlerin düzenli bakımı da hayati öneme sahiptir. Buzdolabı gibi ürünlerin ömrü, periyodik bakım yapılması halinde tamir yapacak teknik servisin tutumu ve profesyonelliği çok önemlidir. Acıbadem Buzdolabı Servisi ile başarısız bir bakım sürecini geride bırakmak mümkündür. Özellikle, elektronik ürünleri kullanırsak ve bir süre sonra arızalanırsa, yetkili bir servis tarafından tamir edilmeleri gerekir. Beyaz eşyalarınız genellikle ev içindeki herkese hizmet etmektedir. Bu nedenle, sahip olduğunuz üründen maksimum verim almanız için gerekli olan bakım, onarım ve tamir olanaklarını kullanmalısınız.

Yerinde Buzdolabı Servisi

Acıbadem şubesi olarak tüm arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Buzdolabınızın şikayeti ne olursa olsun asla taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. Tamire dair tüm yedek parçaları araçlarımızda bulunduruyoruz. Bu sayede git gel yapmadan tek seferde onarım yapabiliyoruz. Acıbadem buzdolabı servisi şubemiz sektördeki en eski ve köklü firmalardan biridir. Bu sayede cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz. Hem buzdolabım tamir edilsin hem de yapılan işin arkasında durulsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Buzdolabı Sektöründe Bakım Ve Onarım

Acıbadem Buzdolabı Servisi, İstanbul sınırları içinde çalışan bölgesel bir hizmet statüsüne kavuşmuştur. Hizmet alanında firmanın resmi iletişim adresleri ile iletişime geçerek profesyonel bakım ve onarım desteği alabilirsiniz. Ek olarak, servis sonrası 1 yıl yedek parça ve garanti hizmeti verilmektedir. Bu alanda öncü olan firmamız rakiplerinden farklıdır ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışma stratejimiz her zaman öncüdür.

Acıbadem beyaz eşya servisi hizmeti, Acıbademve çevresinde yaşayan tüm ev aletleri kullanıcıları için garantili ve kaliteli bakım sağlar. Bir buzdolabı servisi olarak, yaptığımız her işlem için garanti veriyoruz. Arıza nedeniyle değiştirilmesi gereken her parça için bir garanti bulunduğundan, cihaz tekrar arızalanırsa sorunu ücretsiz olarak çözebiliriz. Buzdolabının yanında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kazan ekipmanları da hizmet dahilinde değiştirilip onarım sürecine dahil edilmektedir.

Beyaz Eşyada Pratik Hizmet

Buzdolabı ürünlerinde her markanın cihazlarında sorun gidermek için Acıbadem Buzdolabı Servisi sizinle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Hizmet alabilmek için ilk olarak arıza isteklerinizi en kısa sürede oluşturmalısınız. Bakım servisimizde yapılan tüm bakım, onarım ve yedek parça işlemleri, kullanıcı memnuniyeti kriterlerimiz ve hizmet kalitemizin bir sonucu olarak bir yıl garantilidir. Servis masrafları ve bakım, ev aletleri parçalarının bakımı ve onarımı, tüm banka kredi kartlarıyla da ödenebilir. Acil durumlarda da her zaman bir acil destek hattı hizmeti olduğunu bilmelisiniz.