19 Temmuz 2019

Acıbadem Demirdöküm Servisi

ile regalservisim

Acıbadem semtinde ikamet eden Demirdöküm kullanıcılarına teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Demirdöküm kombi modelleri için 1 yıl garantili servis desteği veriyoruz. Kaliteli bir Demirdöküm kombi servis hizmeti almak için Acıbadem Demirdöküm Servisi şimdi arayın. Acıbadem şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz tüm onarımları yerinde gerçekleştirmektedir. Profesyonel Demirdöküm servisi için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyoruz.

Acıbadem Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi tamiri için Acıbadem Demirdöküm servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Demirdöküm kombiler için yerinde çözüm üretiyoruz. Kombi tamirinde son derece tecrübeli ustalarımız sayesinde sizlere en kalıcı çözümleri en uygun fiyata üretiyoruz. Demirdöküm kombi arızalarını bildirmek için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Servise Nasıl Ulaşırım?

Acıbadem mahallesinde yıllardır Demirdöküm servis hizmetleri sunan firmamıza ait telefon numaraları kesintisiz hizmet vermektedir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman 0216 672 33 66 numaralı sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızda da bizlere yazabilirsiniz.

Parçalar Orijinal mi?

Acıbadem Demirdöküm servisi olarak hem kombi hem de klima onarımlarında gerekli olan tüm parçaları kesinlikle orijinalleri ile değiştiriyoruz. Servisimiz tarafından değişimi yapılan Demirdöküm parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan parçalar ücretsiz değiştirilir. Kaliteli bir Demirdöküm teknik servis hizmeti almak için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Tüm değişecek parçalar kutulu ve orijinaldir.

Acıbadem Demirdöküm servisi olarak Demirdöküm kombi modellerinin yanı sıra Demirdöküm marka klimalar için de teknik servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Demirdöküm klima modelleri için teknik servis desteği veriyoruz. Arızalı Demirdöküm klimanız için bizi arayarak aynı gün içinde servis desteği alabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski teknik servislerden biridir. Servisimiz tarafından onarımı yapılan klimalar 1 yıl garantilidir. Gaz şarjı, yıllık bakım gibi standart işlemler son derece titiz bir şekilde yapılır.

Klima montajı yapıyor musunuz?

Yaz aylarında en sık sorulan sorulardan bir tanesi budur. Servisimiz yaz ayı boyunca klima montaj ve de-montaj hizmetleri vermektedir. İkinci el alınan klimaların veya yer değişikliği yapılan tüm Demirdöküm klimaların kurulumlarını yapıyoruz. Servisimiz montaj işlemlerini son derece titiz bir şekilde yapmaktadır. Kaliteli bir klima montaj yaptırmak için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Servisimiz Acıbadem merkezli şubesi ile Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve titiz bir Demirdöküm servis hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Haftanın 6 günü servis hizmeti veriyoruz. Fakat bizlere haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve titiz bir teknik servis hizmeti veriyor.