25 Haziran 2019

Acıbadem Klima Servisi

ile regalservisim

Ülkemizde dört iklimin olduğunu varsayarsak hava koşullarının değişiklik göstermesi sonucu insanların ısınma ya da serinleme ihtiyaçları ortaya çıkmıştır, geçmişten günümüze kadar özellikle klima firmaları ve klima modelleri de teknolojik gelişmelere ayak uydurarak birçok yeni özellik ile karşımıza çıkmıştır. İhtiyaç doğrultusunda insanların evlerine ya da işyerlerinde kullanmaya başlamış olduğu klimalar beraberinde bir arka plan uygulamalarını da beraberinde getirmiştir. Teknik destek i bakım süreleri, garanti şartları olmak üzere çeşitli altyapılar oluşmuştur. Acıbadem klima servisi de yukarıda bahsedilmiş olan konularda siz kullanıcılara hizmet vermektedir. Kurulmuş olduğu günden beri siz değerli kullanıcılarımıza yerinde ve kaliteli hizmeti de sizlere daima hissettirmektedir.

Acıbadem Klima Servis Hizmeti

Klima firmalarının bir kolu olan servisler de kullanıcı ihtiyaçlarına destek vermek üzere lokal olarak şehrin ilçe ve mahallerinde yerini almıştır. Buna gör arızalan klima cihazı için klima servislerine 7/24 süre ile ulaşılabilmekte ve cihazın arızası için kayıt oluşturabilmektedir. Klima servisleri yerinde hizmet olanağı da ayrıca sunmaktadır. Kullanıcı tarafından oluşturulan arıza kaydı sırası ve önceliğine göre servis yerinde hizmeti sağlamakla görevli olup, cihazı kontrol etmektedir. Üretici firmanın belirlemiş olduğu garanti şartlarını kullanıcı tarafından ihmal edilmediği arızalarda üretici firma zararı peşinen karşılamakta olup, aksi bir durumda kullanıcıdan kullanım hatasından dolayı para talep edebilmektedir. Bu yüzden almış olduğunuz cihazların kullanım prosedürü ve garanti şartlarını okumanızda mutlak fayda sağlayacaktır. Servis hizmetimizin bu aşamasında siz değerli müşterilerimize kalite hizmet ve güler yüzlü anlayış göstermek öncelikli prensibimizdir.

Cihaz Kurulum Ve Montaj

Kullanıcı tarafından alınan cihazın yerinde monte ve kurulumu acıbadem teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kurulumu tamamlanan cihaz için servis yetkilileri kullanıcıya olağan kullanım durumları hakkında bilgi vererek, cihazı sağlam ve çalışır durumda kullanıcıya teslim eder, teknik servisin gelmesi beklenmeden kurulumu yapılan cihazlar firma prosedürleri gereği direk olarak garanti kapsamı dışına çıkabilmektedir. Dolayısıyla satın alımı yapılan cihazlar için satıcı tarafından doğru bilgilendirmenizin yanında ürünün kurulum şartları hakkında da bilgi almanız yararınıza olacaktır