30 Temmuz 2019

Acıbadem Kombi Servisi

ile regalservisim

İnsanoğlu var olduğu günden beri kendini korumak ve yaşantısını sağlamak için bazı adımlarda bulundu. Ateşi kontrol altına aldıktan sonra ise bunu kendi lehine kullandı. Daha sonralarda ise geliştikçe kendine evler inşa etmeye başladı. Bu evleri inşa ettikten sonra ise konforunu gözetti ve bunun için başka adımlar daha attı. Tüm bunları yapmasının sebebi kendini dış dünyanın tehlikelerinden korumak ve kendini rahat ettirmek içindi. Teknoloji geliştikçe ateş kullanımında daha da iyi olmaya başladı. Son birkaç yüzyılda ise ateşi o kadar iyi kullandı ki neredeyse ısınma sorununu ortadan kaldırdı. Son 30-40 yılda ise kömürü kullanarak ısınmaya devam etti. Ancak insanoğlunun ısınma konusunda geldiği son nokta ise çok etkileyici. Doğalgaz kullanarak ısınmaya başladı ve bu yüzden artık kombileri tercih etmeye başladı. Bu son teknoloji kombiler sayesinde evinin ve suyunun sıcaklığı tek tuşla ayarlayabilecek konuma geldi. Ancak sorunlar peşini bırakmadı. Bu çok güvendiği teknolojik aletler de bir gün sorun çıkarabiliyordu. İşte tam bu sırada devreye Acıbadem Kombi Servisi girdi.

Acıbadem Kombi Teknik Servisi

Acıbadem Kombi Teknik Servisi sayesinde son teknoloji kombiniz arıza yaptığında arızanın çözümüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Profesyonel teknik servisi ekibimiz sorununuzun her anında sizlerin yanında bulunmaktan memnuniyet duyar. Hiç kimse kışın ortasında ailesinin ve sevdiklerinin soğuğa maruz kalmasını istemez. Ancak öyle durumlar olabilir ki bazen kombiniz arıza verir ve sizi yarı yolda bırakır. Bunun nedeni bazen sadece basınç değerinin düşmesinden kaynaklanır bazen de daha teknik bir detay yüzünden olur. Ancak bunlar sizin sorununuz değil. Sizin sorununuz bizim sorunumuz. 7/24 çalışan çağrı merkezimizi aradığınızda sorununuzun çözümü için canla başla çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz sorunun çözümü için sizinle koordineli bir şekilde çalışır ve çözüme ulaşır. 7/24 aktif çağrı merkezimizi aradığınız takdirde çağrı merkezindeki arkadaşımız sorununuzu çözmek için gerekli adımları atmaya başlar. Eğer teknik destek gerektirmeyen bir sorununuz varsa size adım adım yapmanızı gerektiren şeyleri anlatır ve sizi çözüme ulaştırır. Ancak sizin başa çıkamayacağınız bir sorun varsa teknik servis ekibimiz kapınızı çalacaktır.

Neden Acıbadem Kombi Teknik Servisi?

Acıbadem Kombi Teknik Servisi olarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede tutmayı kendimize hedef biliriz. Şirket prensibi olarak tüm çalışanlarımız hem alanında uzman hem de güler yüzlü kişilerdir. Çalışanlarımızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda ise bize bildirmeniz durumunda en kısa sürede gereken yapılmaktadır. Sizlere 7/24 kesintisiz çağrı merkezi desteği sunuyoruz. Eğer bu işinizi görmüyorsa sizin için müsait olan en kısa sürede gezici teknik servisi elemanlarımızı evinize yolluyoruz. Siz onları misafir ettiğinizde çözüm odaklı olarak çalışıp en kısa sürede cihazınızın arızasını gidermek için işe koyulurlar. Cihazınızın arızasını giderdikten sonra sizlere 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Bu garanti sayesinde cihazınız 1 yıl süresi içerisinde tekrar bozulursa ücret talep etmeden cihazınızı tekrar onarıyoruz. Acıbadem Kombi Teknik Servisinden destek aldıktan sonra sizleri arayıp müşteri memnuniyetini öğrenmek adına bir kaç soru soruyoruz. Bunu yapmamızın tek sebebi ise yine sizler için teknik destek kalitemizi arttırmaya çalışmaktan ibaret.