29 Temmuz 2019

Acıbadem Protherm Servisi

ile regalservisim

Protherm kombi mi kullanıyorsunuz? Yıllardır Acıbadem semtinde bulunan kombi servis firmamız ile siz Protherm kombi kullanıcıları için teknik servis, yıllık bakım ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Protherm kombi servisi için Acıbadem Protherm servisi şimdi arayın.

Barınma insanlığın var olduğu günden itibaren en büyük gereksinimlerden biri. İnsanlık barınma için yeni yöntemler geliştirmiş ve kullanmaya başlamıştır. Bunu sağladıktan sonra ise bu sefer konforlarını gözetmeye başlamışlardır. Bu konforunun anlamı ise, yazın bunaltıcı sıcağından serin yerlere kaçmak, kışın çetin soğuğundan ise sıcak yerler bulabilmektir. Evet insanlık kendi rahatı için gelişmekten gocunmamış ve kalıcı çözümler getirmişlerdir. Bu çözümlerden en yenilikçi olanı ise kombilerdir. Kombiler sayesinde insanlar artık duş alırken akacak suyun sıcaklığından, her odanın ayrı ayrı kaç derece olabileceğine kadar karar verebilir duruma gelmiştir. Bu gelişme sayesinde insanlar büyük rahatlığa kavuşmuş ve konfor içinde olmuştur. Fakat kışın soğuğundan korunmayı bu şekilde başaran insanlık bazen bu nimetten mahrum kalabiliyor. Bizlerin hayatını çok büyük ölçüde kolaylaştıran bu kombiler bazen arıza yapabiliyor. Bunun yaşanmasının birçok sebebi vardır. Bu sorunların çözümlerinin bazıları profesyonellik gerektirmeyen basit yollardır. Ancak bazılarında ise profesyonel yardıma ihtiyaç duyarsınız. Bu zamanlarda ise ihtiyaç duyduğunuz profesyonel yardım Acıbadem Protherm Servisinden başkası değildir.

Acıbadem Protherm Teknik Servisi

Acıbadem Protherm Teknik Servisi sizlere kaliteli teknik destek servisi sunar. Uzman kadrosuyla birlikte kombi sorunlarınıza en kısa sürede en pratik çözümleri ayağınıza getirir. Eğer sizler de Protherm marka kombinizde istenmeyen sorunlar yaşıyorsanız ulaşmanız gereken adres Acıbadem Protherm Teknik Servisinden başkası değil. Bizler uzman bir kadroyla çalışırız. Çağrı merkezimiz 7/24 aktiftir ve sizlere yardımcı olabilmek adına özveriyle çalışır. Bu çalışma sonucu sizlere kombinizi arızasız bir şekilde teslim eder. Kendinizi, eşinizi ve çocuklarınızı kışın ortasında soğukla karşı karşıya bırakmak zorunda değilsiniz. Eğer kombiniz bir arıza verirse ve bu arıza kalıcı olursa endişelenmek yerine bizleri arayın ve uzman kadromuzla sizlere yardımcı olmamıza izin verin. Sizlerin memnuniyeti için işimizi severek ve canı gönülden yapıyoruz. Yedek parçalarımız ve işçiliğimiz birinci sınıf olarak değerlendirilir. Profesyonel bir şekilde çalışan elemanlarımız sayesinde sorununuz en hızlı şekilde çözülür ve konforunuza geri kavuşursunuz. Bütün bunlara sahip olmak bir telefon uzağınızda. Eğer kombinizle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız hemen numaramızı çevirin.

Neden Acıbadem Protherm Teknik Servisi?

Acıbadem Protherm Teknik Servisini tercih etmeniz için önünüzde onlarca sebep var. Öncelikle tüm kadro güler yüzle çalışmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın hepsi giyimine, güler yüzlü olmaya, ses tonuna dikkat eden kişilerdir. Bunu bir kenara bırakırsak asla amatör iş yapmıyoruz. Kadromuz sadece alanında uzmanlanmış kişilerden oluşur. Ancak bize sadece bu yetmez. Alanında uzmanlanmış çalışanlarımız işini severek yaparlar. Başka bir sebep olarak ise çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinize açıktır. Bu sayede saat kaçta sorun yaşarsanız yaşayın size sadece bir telefon uzaktayız. Çağrı merkezi elemanlarımız öncelikle telefonda sorunu çözmeyi dener. Ancak bu konuda başarılı olunamazsa teknik servis elemanlarımız sizin belirlediğiniz tarih ve saatte evinize yola çıkar. Kombi arızanızı giderdikten sonra sizlere 1 yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Bunun anlamı şu; eğer 1 yıl içerisinde bizden aldığınız hizmette bir sıkıntı yaşarsanız ücret talep etmeden tekrar sorununuzu çözmeye geliyoruz. Bu kadar hizmeti bir arada vermemizin tek sebebi ise sizin memnuniyetinizi sağlamak!