16 Kasım 2020

Alemdağ Altus Servisi

ile regalservisim

Alemdağ Altus servisi, bölgedeki en modern ve köklü beyaz eşya tamircilerinden biridir. Deneyimli kadromuz ve donanımlı servis araçlarımız ile sizlere en hızlı ve kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Arızalanan Altus beyaz eşyalarınızın tümü için Alemdağ servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi cihazların bakım, tamir ve montajı için doğru yerdesiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Servisimiz bünyesinde çalışan teknisyenlerimizin her biri Altus buzdolabı modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Arızalı Altus buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Alemdağ Altus servisi hemen arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan buzdolabı onarımları 1 sene garantilidir. Garantili ve kaliteli Altus buzdolabı tamiri hizmetlerimizi haftanın 7 günü veriyoruz.

Altus buzdolabınızın su akıtma problemi varsa ilk yapmanız gereken cihazın kapı contalarını kontrol etmektir. Eğer kapı contalarında boşluk veya ezilme varsa terleme yapan dolabınız su akıtır. Kapı arızaları için servisimizi arayarak en hızlı onarım desteğini alabilirsiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Bir evin olmazsa olmazı çamaşır makinelerini en hızlı tamir eden nadir firmalarından biriyiz. Parça gelecek bir hafta bekleyin, geç kaldık yarın geleceğiz, bu cihaz çok eski tamir olmaz gibi lafları bizim firmamızda duyamazsınız. Alemdağ Altus servisi olarak tüm Altus çamaşır makinesi arızalarını yerinde ve garantili olarak gideriyoruz. 1 yıl garantili Altus çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.