21 Kasım 2020

Alemdağ Arçelik Servisi

ile regalservisim

Alemdağ Arçelik servisi, konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözüm üretiyor. Firmamızda yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir. Garantili Arçelik teknik servis için özel servis firmamızı hemen arayın. Servisimiz tarafından kullanılan tüm parçalar orijinaldir ve her parça garantilidir. Garantili Arçelik beyaz eşya servisi için bizi hemen arayın.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınızın arızalarını yerinde gideriyor ve 1 yıl garanti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Arçelik dolaplar için Alemdağ Arçelik servisi arayarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Profesyonel kadro ile kesin çözüm için bizi hemen arayın. Servis olarak tüm arızalara gün içinde çözüm üretiyor ve bu sayede yiyeceklerinizin bozulmasına mani oluyoruz. Sizde arızalı dolabınızın yiyecekleri bozmadan tamir olması için bizi hemen arayın.

Arçelik Kombi Servisi

Kombi tamirinde deneyimli kadromuz ile Arçelik marka tüm kombi modelleri için servis, bakım ve petek temizliği hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm kombi modelleri için bizi arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski kombi tamircisi olarak sizlerin arızalarına kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Alemdağ Arçelik servisi olarak onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Arçelik kombinizi en hızlı şekilde tamir ettirmek için hemen arayın.

Kombinizin yıllık bakımını yaptırdınız mı? Eğer yaptırmadıysanız sıkı durun, kışın arızalara hatta ısınma sorunlarına. Kışlık bakımı yapılan kombilerde sürekli çalışmada arıza görmeniz çok azdır. Ayrıca düzenli bakımı yapılan kombiler doğal gazdan tasarruf etmenizi de sağlar.