25 Aralık 2019

Alemdağ Bosch Servisi

ile regalservisim

Alemdağ Bosch Servisi

Alemdağ Bosch servisi olarak çalışan firmamızın geniş hizmet sahası içerisinde birinci sınıf kalitede beyaz eşya onarım, bakım ve tamir işlemlerini kusursuz olarak yürütüyoruz. Çamaşır makinelerinden bulaşık makinelerine, kurutma makinelerinden buzdolabına, derin donduruculardan fırın ve ocaklara kadar her tür beyaz eşyanıza yönelik kaliteli servis hizmetlerini veriyoruz. Verdiğimiz özel servis hizmetlerinde montajdan tamire, onarımdan bakıma kadar çeşitli hizmetleri sunuyoruz.

Hızlı Servis

Firma olarak, haftanın tüm günlerinde çalışıyor ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda servis istediğiniz gün size ulaşıyor ve taleplerinizi karşılıyoruz. Bakım ya da onarım istediğiniz cihaza bu şekilde en hızlı servis götürüyor ve talebinizle aynı gün size hizmet sağlamış oluyoruz. Teknik servis konusunda deneyimli ustalarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz onarım işlemlerinde tam sonuç alıyor ve cihazdaki sorunları eksiksiz gideriyoruz. Verdiğimiz Alemdağ Bosch servisi hizmetlerimizde kalite merkezli çalışma yürütüyoruz.

Cihazın Bulunduğu Yerde Tamir

Bakımını ya da tamirini talep ettiğiniz beyaz eşya için, servis araçlarımız içerisinde gerekli tüm donanım bulunduğundan, cihazın olduğu yerde müdahalemizi gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde beyaz eşyayı servise ya da başka bir birime götürmeden bulunduğu yerde onarıyor ve gerekli işlemlerini noksansız biçimde tamamlıyoruz. Özel servis olarak tüm beyaz eşyalara yerinde müdahalede bulunarak sorunları giderme noktasında ekipman, usta, bilgi ve deneyim olarak tam yetkin hizmet sağlıyoruz.

Her Gün Servis

Firma olarak, tüm günler için ara vermeksizin özel servis hizmetimizi sizlere sunuyor ve kalitemizin gereğini ortaya koyuyoruz.

Bu sistem içerisinde;

  • Beyaz eşyalarınız için özel servis hizmetini her gün veriyoruz.
  • Beyaz eşyalarınızın bakım, tamir ve onarımlarını bulundukları yerde gerçekleştiriyoruz.
  • Beyaz eşya onarım ya da parça değişiminde firma garantisi sunuyoruz.

Alemdağ Bosch servisi olarak özel servis hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetini sağlamak için devamlı daha üst düzeye çıkarıyoruz.

Makul Fiyat

Firma olarak, sunduğumuz hizmetlerde makul fiyatlar ile çalışıyor, ödeme noktasında farklı seçenekleri sizlere sunuyor ve bu şekilde kolay ödeme imkanları sağlıyoruz. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz onarımlarda yaptığımız işlemler ve değiştirilen parçalar için de firma garantisi veriyoruz.