20 Haziran 2019

Altayçeşme Arçelik Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme Arçelik Servisi

Bir beyaz eşyadan neler bekliyorsunuz? Dayanıklı, işlevsel, birinci sınıf işçilikle yapılmış olması mı, yoksa hepsi mi? Dayanıklı olmaları veya yüksek kaliteli malzemelerden ve işçilikten yapılmış olmalarına bakılmaksızın, ev aletleri, diğer tüm elektronik ürünler gibi sınırlı bir ömre sahiptir. Asıl mesele bu ömür dahilinde bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasıdır. Ev aletlerinin kullanım ömrü tamamen sizin elinizdedir. Periyodik bakım ve onarım yapılması gereken durumlarda doğru şirketle çalışıyorsanız, ev aletleriniz size uzun süre hizmet edecektir. Doğru şirketi seçmek önemlidir. Bu konuda yılların tecrübesini sizinle buluşturabilecek olan Altayçeşme Arçelik Servisi her an hizmet vermeye hazırdır.

Ev Aletleri Bakımı İçin

Bölgesel bir hizmet olarak, uzun yıllardır İstanbul’da ve çevre alanlarda ev aletlerinin bakım ve onarımı için hizmet olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ev aletleri sektöründe, çağın yenilikleri doğrultusunda, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik araştırmalarımız ile hareket etmekteyiz. Birçok başarılı bakım sonucu eşyalarınızın ömrünü de uzakmaktayız. Arçelik destek servisini aramak için resmi siteden numaralara ulaşabilir ve telefondan arayabilirsiniz. En kısa zamanda uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşabilir ve bakım ve onarım işlemlerine başlayabilirler. Kalitemizi kanıtlamak için 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Entegre Teknik Servis

Dahili parçalar, dahili bakım, kurulum Altayçeşme Arçelik Servisi içinde sunulan hizmetlerdendir. Sahada tamir edilmeyen cihazlar deneyimli teknik ekibimiz tarafından evinizde onarılmaktadır. Yerinde kurulumu gerçekleştirilen her ürünün bakımı da yine yerinde yapılmaktadır. Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizimle çevrimiçi hizmet formumuzu kullanarak veya haftanın 7 günü, hafta içi ve hafta sonları arayarak ulaşabilirsiniz.

Sahada tamir edilmeyen cihazlar, ilk gün olduğu gibi çalışma şartlarında test edilip size teslim edilmektedir. Cihazlara bağlı olarak işlemlerin yapıldığı deneyimli teknik ekibimiz tarafından merkezimize ulaştırılmaları mümkündür. Altayçeşme Arçelik Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz diyebiliriz. Sistem üzerinden destek ve talep formunu doldurabilir ya da arayarak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. Haftanın 7 günü çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.