19 Eylül 2019

Altayçeşme Bosch Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme Bosch servisi, konusunda uzman kadrosu ile tüm Altayçeşme mahalle sakinlerine yerinde ve garantili onarım hizmetleri sunuyor. Profesyonel bir Bosch teknik servis hizmeti almak için bizi hemen arayın. Şubemiz Bosch marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klimalar için hizmet veriyor. Arızalı Bosch cihazlarınızın yerinde onarımı için bizi şimdi arayın.

Bosch çamaşır makinesi sallanıyor mu? Bosch çamaşır makinesi kullanıcılarından en sık duyduğumuz şikayet budur. Fakat cihazlar son derece sağlam olduğu için bu arızaları çok uzun sürede verecektir. 3-4 yıllık Bosch marka bir çamaşır makinesi bu arızayı vermez. Bunun en büyük sebebi amortisörün zaman içinde özelliğini yitirmesidir. Peki çözümü nedir ve ne kadar tutar? Tüm makinelerde farklı bir amortisör çeşidi kullanıldığı için fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. Fakat işlemlerin hepsi yerinde yapılıyor. Cihazınız sallandığı için atölyeye alınmaz. Onarımların hepsi yerinde yapılır. Eski yeni model ayırt etmeksizin bütün onarımları yerinde yaptırabilirsiniz. Bölgenizin en eski firmalarından Altayçeşme Bosch servisi olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Ayrıca değişimi yapılan amortisörlere 1 sene garanti veriyoruz.

Bosch bulaşık makinesi ısıtmıyor mu? Yine Bosch bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza ısıtmama arızasıdır. Eğer bulaşıklarınız temiz çıkmıyor ise ilk olarak kendiniz cihazın fıskiyelerini kontrol edebilirsiniz. Fıskiyeler tıkalı değil ise cihaz ısıtmadığı için temiz yıkamaz. Isıtma problemlerinin tümünde aynı parça arızalanmaz. Cihazın rezistansı, kartı, sensörü kontrol edilir. Tüm bunlar ölçülerek anlaşılabilir. Kısaca deneme yanılma yöntemine burada gerek yoktur. Bosch bulaşık makineniz bulaşıkları temiz çıkartmıyorsa Altayçeşme bosch servisi arayarak aynı gün içinde servis desteği alabilirsiniz.