1 Temmuz 2019

Altayçeşme Klima Servisi

ile regalservisim

Klimalar, kullanıcıların istekleri doğrultusunda bulundukları ortamları soğutan ya da ısıtan elektronik cihazlara verilen isimdir. Klimaların kullanım yoğunluğu gittikçe artmış durumda bu yüzden klima üreten firmalar da klimaların Arge çalışmalarını artırmaktan kaçınmıyorlar. Klimaların çalışma prensibine bakılacak olursa eğer bulundukları ortamın hava sirkülasyonunu sağlayan cihazlardır diyebiliriz. Bir klimanın en verimli çalışması için gerekli bakımlarının yapılması şarttır. Çünkü klimalar çalıştıkları konum bakımından diğer elektronik aletlerden daha fazla arıza vermektedirler. Bu yüzden klimalarınızın verimli çalışabilmesi için klimanızın bakımlarını belirlenmiş periyotlar ile yaptırmanız gereklidir. Uzmanların yaptıkları açıklamalara bakılacak olursa klimalar her yıl en az 1 kere onarılmalı ve bakımları yapılmalıdır. Klimalara özellikle yaz aylarındaki insanların serinlemeye ihtiyaç duyduğu zamanlarda insanlara yardım ederek hizmet sunmaktadırlar. Klimaların hava sirkülasyonunu sağlamak için hava alışverişi yapmalarından dolayı içerisinde toz ve bakteri barındırdıklarından dolayı insanlar için tehlikeli de olabilirler. İşte bu yüzden bizler de sizlere klimalara sunduğumuz teknik servis imkanı sayesinde klimanızın verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışması için elimizden geleni yapıyoruz. Altayçeşme Klima Servisi olarak Altayçeşme halkının klimalar ile yaşadığı sorunlara çözüm buluyoruz.

Altayçeşme Klima Teknik Servisi  

Altayçeşme Klima Teknik Servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz servis imkanı sayesinde klimalarınız ile yaşadığınız sorunlar da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Eğer klimanız ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız bizleri belirtilen numaralardan arayarak ulaşabilir ve Altayçeşme Klima Servislerimizden yararlanabilirsiniz. Bizlere günün her saatinde ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimizi 7/24 açık tutuyor ve sizlere klimanız hakkında destek oluyoruz. Bizleri belirtilen numaralardan arayarak klimanızın arızası hakkında bilgi alabilir veya teknik servislerimizi çağırabilirsiniz. Sizlerin telefonda belirtmiş olduğu gün ve saatlerde evlerinize gelerek klimanızı bulunduğu yerde onarabiliyor ya da bakımını yapabiliyoruz. Klimalarınızıın bakımlarını zamanında yaparak sadece klimanızın sağlığını değil kendi sağlığınızı da kurtaracağınızı unutmayın. Çünkü klimalar yapı itibari ile içerisinde sadece toz değil bakteri de bulundurmaktadır eğer bakımları ve temizliği zamanında yapılmaz ise bu tüm aile fertlerini tehdit eden bir unsur olacaktır. Bizler Altayçeşme Klima Servisi olarak elbette böyle bir durum ile karşılaşmanızı asla istemeyiz. Bu yüzden alanında uzman olan ekibimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.

Neden Altayçeşme Klima Servisi ? 

Bizler Altayçeşme Klima Servisi olarak en büyük hedefimizi sizlerin mutluluğunuza bağlamış bir ekibiz. Bu yüzden de sizlerin cihazlarınız ile yaşadığınız sorunları kalıcı olarak çözmek için yoğun mesai harcamaya devam ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden dolayı cihazınızda yapmış olduğumuz değişiklikler için tam 1 yıllık Garanti imkanı sunuyoruz. Böylece sizleri cihazınızın arızayı tekrarlamasından doğacak kayıpları da indirgemiş oluyoruz. Klimaların kullanım yoğunluğundan dolayı birçok dev elektronik üreticisi klima üretebiliyor. Bu sebepten dolayı da klima teknik servislerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaya devam ediyor. İnsanlar da klimalarını temizletmek, onarmak için teknik servisler arıyorlar. Bizler Altayçeşme Klima Servisi olarak Altayçeşme halkının bu arayışına bir son veriyor ve klimanızın markası ne olursa olsun onarıyoruz. Alanında uzman olan ekibimiz her marka klimayı tamir edebilecek yetkinliğe sahiptir. Eğer sizlerde hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizleri telefon numaralarımız aracılığı ile arayabilir, bilgi alabilir veya teknik servislerimizden yararlanabilirsiniz.