23 Aralık 2019

Altayçeşme Profilo Servisi

ile regalservisim

Altayçeşme Profilo servisi, tüm Profilo modelleri için onarım desteği veriyor. Eski yeni tüm cihazların teknik sorunları için servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Beyaz eşyalar, evlerde önemli görevleri yerine getiren eşyalardır. Bu sebeple, beyaz eşya bakım ve onarımının tecrübeli firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız, uzun yılların deneyimine sahiptir ve Altayçeşme Profilo servisi olarak pek çok kişinin güvenini kazanmayı başarmış durumdadır. Firmamız, Maltepe başta olmak üzere, Anadolu Yakasında geniş bir lokasyonda hizmet sunuyor.

Uzman personelimiz, tam donanımlı araçlarımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla beyaz eşyalarınızın daha uzun süre, randımanlı çalışmasını sağlıyoruz. Müşterimizin, hız, garanti ve ekonomik fiyat beklentilerinin tamamını karşılıyoruz. Bundan dolayı, sektörde, öne çıkan firma olmayı başarıyoruz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor mu? Eski yeni tüm Profilo buzdolabı modelleri için yerinde onarım yapıyoruz. Soğutmayan dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmasın, dolabım kokmasın istiyorsanız hemen Altayçeşme Profilo servisi arayın. Sahip olduğumuz yedek parça ve teknik donanım ile her zaman sizlerin yanındayız. Sorun ne olursa olsun dolabınızı asla taşımıyoruz.

Hangi Beyaz Eşyalar İçin Hizmet Veriyoruz?

Beyaz eşyalar, farklı görevleri yerine getirmektedirler. Evin hemen her bölümünde kullanılan farklı bir beyaz eşya vardır.

  • Bulaşık Makinesi
  • Çamaşır Makinesi
  • Kurutma Makinesi
  • Fırın
  • Ocak
  • Buzdolabı
  • Derin Dondurucu

Firmamız, tüm bu beyaz eşyaların bakım ve tamiratını gerçekleştiriyor.

Beyaz Eşya Bakımında Kalite

Bizler, sunduğumuz hizmetle müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için tüm beyaz eşya bakım hizmetlerimizi, kaliteden taviz vermeden gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman personelimiz, hangi tip beyaz eşya olursa olsun, cihazın sorununu kısa sürede tespit edebiliyor. Bunun sonrasında ise, tamiratı gerektiği şekilde yapıyor. Bu sayede, cihazın performansı, bozulmadan önceki haline dönüyor.

Hızlı Beyaz Eşya Servisi

Evdeki, fırın, ocak ya da buzdolabı gibi beyaz eşyaların uzun süre çalışmaması, evdeki insanların yaşam konforunu olumsuz yönde etkiler. Bu sebeple, bizler müşterimizden gelen taleplere, genellikle aynı gün içerisinde servis sağlıyoruz. Cihazın onarımını da kısa süre içerisinde tamamlayarak, müşterimizin uzun süre sıkıntı yaşamasına mani oluyoruz.

Garantili Beyaz Eşya Tamiri

Gittiğimiz adreste, söz konusu cihazın arızasını kısa sürede tespit eden personelimiz, tamiratı da kısa sürede ve garantili olarak yapıyor. Cihazda bir parça değişmesi gerekiyorsa, orijinal parça kullanarak, onarımı yapıyoruz. Ayrıca, beyaz eşyanın arızasıyla ilgili yaptığımız tamirata, garanti veriyoruz. Cihazın aynı yerden arıza yapması halinde, sorumluluğu biz üstleniyoruz. Orijinal yedek parçalar kullanıyor ve profesyonel personellerle çalışıyoruz.

Bunlara ek olarak firmamız, uygun fiyat prensibiyle hareket ediyor. Tüm bu unsurlar, bizleri, sektörde öne çıkarıyor.