3 Nisan 2020

Altayçeşme Siemens Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşya bakım ve onarım konusunda hizmeti ayağınıza kadar taşıyan Altayçeşme servisi ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Beyaz eşya satış sonrası hizmet konusunda son derece donanımlıyız. Gerek cihazınızın periyodik bakımları için gerek ise olası arızalar için bir telefon kadar yakınızdayız. Güler yüzlü çağrı merkezi çalışanlarımızla irtibata geçerek cihazınız ile ilgili sorunları bize iletebilir ve bu konuda teknik ekibimizin bilgi ve deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Altayçeşme Siemens Beyaz Eşya Servisi

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenileyen ve geliştiren teknik ekibimiz, beyaz eşya arıza ve sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Altayçeşme Siemens servisi​​​​​, içinde bulunduğu rekabet ortamında en iyi sunmak ve Hızlı çözümler üretmek için çalışmaktadır.

Müşteriyi mağdur etmemek adına gerek teknik olarak gerek ise donanım olarak yeterli seviyede olan firmamızda talepleriniz kısa sürede karşılanmaktadır. Mesai saatleri olarak sabah 08:00 ile akşam 20:00 arasında servis hizmeti veren firmamız, mesai saatleri dışında ihtiyaç duymanız halinde nöbetçi ekiplerimizce sorunlarına çözüm üretmeye devam etmekteyiz.

Altayçeşme Siemens Klima Servisi

Altayçeşme Siemens servisi olarak Altayçeşme’a ikamet eden vatandaşlarımız güvenle bizi arayabilirler. Yedek parça stokumuz oldukça geniş olup her türlü ihtiyaca kısa sürede cevap verebilmekteyiz. Arıza talebinizle ilgili yedek parçaları evinize kadar getirmekte ve sorunu mümkün olduğu kadar evinizde gidermek için gayret göstermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz rahatlığınız için en uygun seçeneği uygulayıp hızlı çözüm üretmek için elinden geleni yapmaktadır.