1 Temmuz 2019

Altayçeşme Vestel Servisi

ile regalservisim

Teknolojinin gittikçe artmasından dolayı elektronik eşyalar evimizin her odasında sıklıkla bulunuyor. En başta telefonlar olmak üzere insan hayatını kolaylaştıran elektronik cihazlar bu sebepten dolayı her geçen gün de gelişmeye devam ediyor. İnsanların yaşamını kolaylaştıran bu cihazlar bazen arızalar ile de karşılaşabiliyor. Bu yüzden de insanlar kendilerine en yakın ya da en uygun fiyatlar verebilecek teknik servisleri arıyor ve ulaşmaya çalışıyorlar. Bizlerde  sizlere bu hususta yardımcı olabilmek için teknik servisimizi sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Altayçeşme halkının teknik servis arayışını sonlandıracak adımlar atarak tüm Altayçeşme halkı için teknik servis imkanlarımızı sizler için her daim açık tutuyoruz. Altayçeşme Vestel Servisi olarak sizlere hizmet sunduğumuz bu serviste Vestel markasına sahip olan cihazlarınızı onarıyor ya da bakımlarını yapabiliyoruz. Günümüzde birçok markaya sahip olan cihazlar ya da ev eşyaları mevcut. Vestel de bu markalardan biri. Ayrıca Vestel yerli üretim yapan nadide şirketlerden biri. Bizlerde gurur duyduğumuz bu markanın cihazlarına teknik servis imkanları sunarak sizlerin yaşadığı sorunlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Altayçeşme Vestel Teknik Servisi

Altayçeşme Vestel Teknik Servisi siz değerli müşterilerimizin bizlere her daim ulaşabilmesi için yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Eğer sizlerde Vestel markalı elektronik eşyalarınızdan şikayetçiyseniz bizlere ulaşabilir ve teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Evlerinizde ya da işletmeleriniz de bulunan Vestel markalı bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, kombi, klima gibi eşyalarınız ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız belirtilmiş olan numaralar ile bizlere ulaşabilirsiniz. Altayçeşme halkının günün her saatinde bizlere ulaşabilmesi için çağrı merkezleri hizmetimizi 7/24 açık tutuyoruz. Bu sayede sizlere her daim en hızlı şekilde ulaşarak sorunlarınızı çözmenizde yardımcı oluyoruz. Bizleri arayarak cihazınızın durumunu bildirerek teknik ekibimizi çağırabilirsiniz. Telefonda çağrı merkezi hizmetleri personelimiz ile belirli saat ve günü ayarlayarak teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Belirtilen tarihlerde evlerinize misafir olarak gelen alanında uzman olan teknik servis ekibimiz cihazlarınızı bulunduğu yerde tamir edebiliyor. Bu sayede sizlerin cihazınızı servise taşımaktan kurtarıyor ve ek masraflar ile uğraşmanızdan kurtarıyoruz.

Neden Altayçeşme Vestel Servisi?

Bizler Altayçeşme Vestel Servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ile yaşadığınız sorunları ve arızaları tekrar yaşamamanız için çalışıyoruz. Özellikle bu konuda vizyonumuz sizlerin onardığımız cihazlar ile tekrar sorun yaşamamasıdır. Bizler bu konuda onardığımız Vestel markalı cihazlarınıza tam 1 yıla kadar Garanti imkanı sunuyoruz. Bu zamana kadar çalıştığımız Altayçeşme halkına birçok yarar sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Her geçen gün arıza taleplerinize zamanında yetişmek için yoğun bir mesai harcayan ekibimiz hiçbir zaman güler yüzlülüğünü kaybetmeden sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Altayçeşme Vestel Servisi sizlerin yaşadığı sorunların tekrar etmesi konusunda sağladığı garanti ile de sizlere güvence vermiş oluyor. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız ile bu zamana kadar bir çok Altayçeşme sakinine hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Eğer sizlerde sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak ya da bilgi almak istiyorsanız bizlere telefonlarınız aracılığı ile ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Alanında uzman olan Altayçeşme Vestel Servisi ekibimiz her türlü arızanızı giderebilecek yetkinliğe sahiptir. Bu zamana da kadar bizleri seçen bütün Altayçeşme halkına en kalbi duygularımız ile teşekkürlerimizi iletiyoruz.