4 Kasım 2019

Altıntepe Ariston Servisi

ile regalservisim

Hayatımızı kolaylaştıran ve pratik bir şekilde ısınmamızı sağlayan kombilerin servis hizmeti için bizi aramanız yeterlidir. Arıza meydana geldiği zaman, personelimiz kısa sürede adresinize gelmektedir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli olan bu elemanlarımız, kombilerinizi sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Altıntepe Ariston servisi ihtiyacı için müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Klima Servis Hizmetimiz

Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli ekibimiz, klima arızaları konusunda da profesyonel çözüm üretmektedir.

Arıza meydana geldiği zaman şu aşamaları takip etmelisiniz:

  1. Öncelikle servisimizden randevu almalısınız,
  2. İletişim bilgileri, adres bilgileri ve cihaz bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir,
  3. Sizin için en uygun zamana randevu almalısınız,
  4. Randevu saatinde adresinizde olmalısınız.

İşinin ehli servis ekibimiz, adresinize gelmeden önce size telefon açmaktadır. Acil bir işiniz çıkarsa, sizin için yeni bir tarihe yeni bir randevu oluşturulmaktadır. Altıntepe Ariston Servisi, haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Altıntepe bölgesini iyi bilen ustalarımız, kısa sürede adresinize gelmektedir.

Altıntepe Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz hata veriyor ise internet üzerinden yanıltıcı bilgiler deneyerek cihaza zarar vermeyin. Danışmak, bilgi almak veya servis talebinde bulunmak için Altıntepe Ariston servisi arayabilirsiniz. Sektöre yıllarını vermiş tecrübeli ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere kusursuz onarım hizmeti veriyoruz. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımı elbette mümkündür. Tamir her zaman en uygun çözüm olacaktır. Ekonomik fiyatlara tamir desteği almak ve arkanızda firmanın gücünü hissetmek istiyorsanız doğru şubedesiniz.

Altıntepe Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı tamiri konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlere tamir ve bakım desteği veriyoruz. Yaşadığınız arızalara pratik ve kalıcı çözümler üreten servisimizde tüm işlemler aynı zamanda taşınmadan yapılır. “Ariston buzdolabım taşınmasın, yerinde tamir edilsin.” diyorsanız doğru yerdesiniz. İşi ehline bırakmakta fayda var. Yıllardır Maltepe ilçesinde Ariston servisi olarak hizmet sunan Altıntepe Ariston servisi şubemiz haftanın 7 günü sizlerin yanında.

Altıntepe Ariston Derin Dondurucu Servisi

Altıntepe Ariston Kombi Servisi

Altıntepe Ariston Klima Servisi

Altıntepe Ariston Ocak Servisi

Altıntepe Ariston Fırın Servisi

Altıntepe Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Altıntepe Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Altıntepe Ariston Kurutma Makinesi Servisi

Beyaz Eşyada Uzman Ekibimiz İş Başında

Beyaz eşya dünyasında meydana gelen arızalar, günlük hayatımızda en çok karşılaşılan arıza çeşididir. Ev hayatında ve iş hayatında ihtiyaç olan beyaz eşyalar, soğukta ısınmanızı sağlayan kombiler ve yaz aylarında serinlemenizi sağlayan klimalar, uzmanlık alanımıza girmektedir. Beyaz eşya konusunda tecrübeli ekibimiz, yedek parça destekli hizmet sunuyor. Altıntepe Ariston servisi hizmetinde yedek parçalar araçta hazır beklemektedir.

Randevulu Servis Hizmeti Sunuyoruz

Elektrik arızası, elektronik kart arızası ve motor arızası, beyaz eşyalarda sıkça rastlanılan arızalardır. Şikayetlerinizi servisimize iletirken, cihazınızın markasını da not ettirin. Tecrübeli ekibimiz, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket ederek gerekli yedek parçaları hazırlamaktadır. Sizin boş zamanınız, bizim için çalışma saatidir.

Günün Her Saatinde Bizi Arayın

Cihaz arızasının ne zaman meydana geleceği belli olmaz. Kış aylarında kombi, yaz aylarında klima ve buzdolabı arızaları için acil servis hizmeti sunuyoruz. Bizi aradığınız zaman arıza bilgilerini tam ve doğru bir şekilde verin. Müşteri hizmetlerine bıraktığınız adrese kısa sürede ulaşıyoruz. Takım anlayışına sahip personelimiz, hemen işe koyulmaktadır. Dakikalar içerisinde cihazınız hazır konuma gelmektedir.