2 Temmuz 2019

Altıntepe Baymak Servisi

ile regalservisim

Teknolojinin her geçen gün artmasından dolayı insanların her konuda yardımcısı olan elektronik eşyalar sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Günümüzde her konuda bizlere destek sağlayan bu cihazlar her geçen günde varlığını artırmış durumda. Birçok elektronik eşya üreticisi insanların her işinde yardımcı olabilecek elektronik eşyalar üreterek insanların hizmetine sunuyor. Teknolojinin kullanılmasının en büyük sebeplerinden biri de insanların hayatlarını kolaylaştırması. Bu eşyalar bazen bizlerin yemek yapmasına bazen elbise yıkamasına vb. yardım ederek hayatımızın her alanında bizlerle beraber. Fakat her eşyanın bir ömrü olduğu gibi elektronik eşyalarında belirli bir ömrü var. Elbette her zaman sorunsuz olarak çalışamayabiliyorlar. Yaptıkları işlerin ağırlığı ile doğru orantılı olarak  bu elektronik eşyalar bazen arıza yapabiliyor ve yedek parça ihtiyacına sahip oluyorlar. Elektronik eşyaların bu denli fazla kullanılmasından dolayı teknik servis ihtiyacı da doğmuş oluyor. Bizler ise Altıntepe halkının bu ihtiyacına kulak vererek onlara hizmet sunuyoruz. Altıntepe Baymak Servisi olarak Baymak markalı birçok elektronik eşyanıza teknik servis imkanı sunuyor ve sizleri elektronik eşyalarınız ile yaşamış olduğunuz sıkıntılarda yalnız bırakmıyoruz. 

Altıntepe Baymak Teknik Servisi

Eğer sizlerde Baymak markalı elektrikli ev eşyalarınızdan şikayetçi iseniz ve yardıma ihtiyacınız varsa bizleri hemen arayabilir ve Altıntepe Baymak teknik servisimizden faydalanabilirsiniz. Bizler tüm Altıntepe halkının bizlere her daim ulaşabilmesi adına çağrı merkezlerimizi günün her saatinde 7/24 açık tutuyor ve hizmetinize sunmuş oluyoruz. Eğer sizlerde Baymak markalı ev eşyanızdan şikayetçiyseniz hemen bizleri arayabilir ve alanında uzman olan ekibimizden yararlanabilirsiniz. Telefonlarda çağrı merkezi personelimiz ile müsait olduğunuz bir gün ve saat dilimi seçerek cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Belirtilen tarih ve saatte evlerinize misafir olarak gelen alanında uzman ekibimiz elektrikli ev eşyanızı bulunduğu yerde tamir edecek ve sizlere çalışır halde teslim edeceklerdir. Böylelikle sizin cihazınızı servise taşıma zahmetinden kurtararak zaman kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bütün Altıntepe halkına hizmet verebilmek için alanında uzman olan ekibimiz yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Cihazlarınızı bulunduğu yerde tamir ederken ya da onarırken yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılayarak cihazı sizlere teslim ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler neticesinde cihazınızı en hızlı şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Neden Altıntepe Baymak Teknik Servisi ?

Altıntepe Baymak servisi sizlere sunmuş olduğu 7/24 açık çağrı hizmetleri ve sunmuş olduğu imkanlar neticesinde birçok müşterisini mutlu eden bir kurumdur. Ekibimiz cihazınıza yapmış olduğu değişikliklere tam 1 yıl garanti imkanı sunarak sizlere bu konuda güvence vermiş oluyor. Sizlerin mağdur olmaması adına cihazınızın arızası tekrar ettiği takdirde garanti sunarak sizleri ek masraflardan kurtarıyoruz. Altıntepe Baymak Servisi olarak bu zamana kadar sizlere hizmet verebilmek için yoğun mesai harcayan ekibimizin en büyük vizyonu ise müşterilerimizin mutluluğunu görebilmek. Baymak markalı elektrikli ev eşyalarınızın bakım ve arızalarını belirleyerek tamir ettiğimiz her ürün için tam 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin bizlere güvenmesi için yoğun çaba harcayan Altıntepe Baymak Servisi ekibi bu zamana kadar birçok Altıntepe vatandaşının sevgisini ve güvenini kazanmış durumda. Altıntepe Baymak Servisi olarak bizleri bu zamana kadar evlerinde ağırlayan bütün Altıntepe halkına teşekkürlerimizi iletiyor ve yeni müşterilerimiz ile tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.